PL Symulatory jazdy F1     EN Symulator dachowania     DE Wynajem symulatorów

Ruchomy Symulator WRC 2-osobowy

[Drukuj]   
Profesjonalny Ruchomy Symulator WRC Pro. 3D - wersja dla 2 osób (kierowca+pilot)
symulator wrc imprezy wynajem
Symulator WRC dla 2 osób - posiada ruchome fotele oraz cztery monitory 24”, które oddają wierne doznania z jazdy prawdziwym samochodem WRC w skali 1:1. Wszelkie detale symulatora nawiązują do sportowego auta. Aluminiowa konstrukcja oraz oświetlenie LED zapewniają doskonałą estetykę. Symulator WRC dla 2 osób to jedyne takie urządzenie Polsce, w którym doświadczysz niesamowitych wrażeń.

Film z realizacji

 

Zapraszamy do przejrzenia innych filmów z naszymi sportowymi symulatorami

symulator wrc imprezy symulatory wyscigoweZostań kierowcą rajdowym lub pilotem WRC - Sztuka szybkiej komunikacji poprzez zabawę
Symulator sportowy przeznaczony jest dla osób od 10 lat, a ich waga nie może przekroczyć 120 kg. Program umożliwia jazdę na czas na odcinkach specjalnych (OS). Dla tych, którzy przed wyruszeniem chcą wyczuć pojazd, przygotowaliśmy szkołę jazdy na placu manewrowym. Komunikacja miedzy kierowca a pasażerem (pilotem) odbywa się za pomocą interkomu. Pilot otrzymuje szczegółowe informacje które musi przekazać kierowcy w najbardziej zrozumiały sposób. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby w profesjonalny sposób oddać wrażenia z jazdy.

symulatory imprezy wynajem

Instalacja symulatora jazdy w pomieszczeniach lub plenerze
Lekka konstrukcja wykonana całkowicie z aluminium, umożliwia wniesienie urządzenia po schodach. Wymiary to 230 cm x 150 cm,  a rozmontowany 2x 115cm x 150cm. Czas montażu nie przekracza 30 min. Wymagane zasilanie 230V/1,5  kW. Waga urządzenia to 170 kg. Czas wyścigu to ok. 5 min. Symulator może pracować zarówno w plenerze (zapewniamy namiot ochronny) jak i w pomieszczeniach zamkniętych.

symulator ruchomy wynajem

symulatory jazdy wynajem  symulatory samochodu wynajem

Reklama na symulatorze jazdy i w programie
 Symulator WRC dla 2 osób umożliwia umieszczenie dowolnej  szaty graficznej zarówno na zewnątrz symulatora jak i w samym programie. Do dyspozycji mamy ponad 100 modeli różnych marek samochodów, nie tylko WRC.Propozycje malowania pojazdu w grze

  Dla dzieci:
tak

  Dla dorosłych:
tak

  Do konkurencji:
tak


  Rozmiar:
230 cm x 150 cm

  Zasilanie:
230V/2kW

  Czas na przygotowanie:
30 min

  Przepustowość:
200

  Waga:
170 kG
wróć