PL Symulatory jazdy F1     EN Symulator dachowania     DE Wynajem symulatorów

Symulator Samochodu - Extra kokpit

[Drukuj]   

Ruchomy lub statyczny symulator samochodu z panoramicznym obrazem - extra kokpit
Film z realizacji

 

Zapraszamy do przejrzenia innych filmów z naszymi symulatorami

Symulator Samochodu dla 1 osoby - posiada ruchomy fotel oraz trzy monitory 24”, które oddają wierne doznania z jazdy prawdziwym samochodem skali 1:1. Wszelkie detale symulatora nawiązują do sportowego auta. Aluminiowa konstrukcja oraz oświetlenie LED zapewniają doskonałą estetykę. Nasz ruchomy symulator samochodu dla 1 osoby to jedyne takie urządzenie Polsce, w którym doświadczysz niesamowitych wrażeń.
Urządzenie wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół.Symulatory jazdy możemy połączyć w sieć, podnosimy tym samym poziom adrenaliny u wszystkich kierowców. Każdy z uczestników będzie ścigał nie tylko z samym sobą ale także widząc przeciwnika na monitorze który siedzi obok. Rywalizacja w realnym czasie pozwala odzwierciedlić emocje panujące na torze.
Proponujemy 4 symulatory samochodowe spięte w sieć.Na naszych symulatorach samochodu możemy zainstalować dowolną grę, począwszy od symulatorów bolidów f1 poprzez symulatory monster truck, symulatorów wrc i innych. Oto kilka fotografii przedstawiających nasze urządzenie w pracy.Atrakcje uzupełniające imprezę rajdową

   Dla dzieci:
tak

  Dla dorosłych:
tak

  Do konkurencji:
tak


  Rozmiar:
100 x 200

  Zasilanie:
230v/1kW

  Czas na przygotowanie:
30

  Przepustowość:
200 osób /8h

  Waga:
200 kg
wróć