PL Symulatory jazdy F1     EN Symulator dachowania     DE Wynajem symulatorów

Hełmy 5D - Oculus Rift VR

[Drukuj]   


Hełmy 5D
Oculus Rift VR - wynajem na imprezy


Pakiety Gier

Prezentujemy Państwu najnowsze rozwiązania wizualne - HEŁMY 5D - Oculus Rift VR

Za ich pomocą wprowadzimy Państwa w wirtualną rzeczywistość.
Obecnie na świecie nie ma lepszego rozwiązania do oglądania trójwymiarowego obrazu!
Tego nie można porównać z żadną dotychczasową technologią prezentowaną w kinach lub telewizorach 3D. Wrażenia wzrokowe, które towarzyszą przy korzystaniu z hełmów 5D Oculus Rift, są identyczne jak w świecie rzeczywistym. W połączeniu z naszymi ruchomymi symulatorami stanowią idealną atrakcję na każdą imprezę. Bogata oferta tematyczna pozwoli nam dopasować się do Państwa potrzeb. Gwarantujemy wspaniałe przeżycia i niezapomnianą zabawę.
Pakiety Programowe:


1. Fantastyczny Świat
2. Kosmiczna Podróż
3. Lodowata Arktyka
4. Oceany i wyspy
5. Horror
6. Rycerze i zamki
7. Pakiet Wirtualna Operacja
8. Gry i zabawy1. Pakiet Fantasy Świat
Programy o tematyce fantasy przeniosą nas do bajkowego, animowanego świata gdzie możliwe jest dosłownie wszystko. Dzięki najnowszej technologii możemy wpływać na to co dzieje się w grze tylko dzięki ruchom naszego ciała!
Przeżyj niezwykłą przygodę, dosiądź smoka, eksploruj średniowieczne zamki, wsiądź do dynamicznej kolejki górskiej.2. Pakiet Kosmiczna Podróż
Zanurz się w trójwymiarową przestrzeń kosmiczną, eksploatując ją w nieznany dotąd sposób.
Zasiądź za sterami statku kosmicznego i zmierz się z przeciwnikiem w kosmicznej batalii, lub po prostu weź udział w dynamicznym wyścigu i poczuj się tak, jakbyś rzeczywiście brał w nim udział!
Szeroki wachlarz programów o tematyce kosmicznej zapewni rozrywkę dla każdego.


3. Pakiet zimowy – Lodowata Arktyka
Spokojna wycieczka nad śnieżną krainą, a może ekstremalny zjazd z lodowca na nartach? Pakiet zimowy zapewni rozrywkę tak dla amatorów podziwiania mroźnego krajobrazu jaki i tych którzy cienią sobie dynamikę i zabawę.4. Pakiet Wodny- Oceany i wyspy
Hełm 5D – Oculus Rift oparty o technologię wirtualnej rzeczywistości pozwoli nam na eksploracje podwodnego świata. Zanurkuj w głąb oceanów, podziwiaj florę i faunę oraz zasiądź za sterami łodzi podwodnej – a to wszystko z zachowaniem trójwymiarowej głębi, niespotykanej dotąd w żadnej innej technologii.5. Pakiet Horror (+ 16)
Ekstremalne przeżycia z dreszczykiem emocji, które przestraszą i zszokują nawet najtwardszego miłośnika horroru. Po raz pierwszy mamy możliwość czynnego udziału w wydarzeniach rodem z najlepszych kinowych produkcji, mając pełny wpływ na to jak przebiegnie nasza wirtualna przygoda.

6. Pakiet Rycerze i Zamki
Trójwymiarowa, wirtualna rzeczywistość bez cofnięcia się w czasie? Nie moglibyśmy tego pominąć!
Przenieś się do średniowiecznego zamku, weź udział w turnieju łuczników bądź też ujarzmij magicznego smoka – a to wszystko dzięki hełmom 3D – Oculus Rift.

7. Pakiet Wirtualna Operacja (+ 16)
Nie trzeba być absolwentem medycyny, by już dziś, dzięki technologii Oculus Rift wziąć sprawy w swoje ręce! Oferujemy państwu symulację szpitalnej operacji, w której bierzemy czynny udział i dosłownie operujemy własnymi rękami! Swoboda działania i rewolucyjny system wizualno-sterujący zapewni rozrywkę dla każdego.

8. Pakiet Gry i zabawy
Zbiór gier zręcznościowych, opartych o technologię wirtualnej rzeczywistości, pozwolą nam na prostą i przyjemną rozrywkę znaną od lat, ale w zupełnie nowej formie. Sterowanie ruchami własnego ciała sprawi, iż będziemy mieli wrażenie czynnego brania udziału w rozgrywce, a nie tylko korzystania z symulatora.


 

Tagi: Oculus Rift VR wynajem, wynajem hełmów 5D, ruchome symulatory.


  Dla dzieci:
tak

  Dla dorosłych:
tak

  Do konkurencji:
tak


  Rozmiar:
2m x 2m x 1m

  Zasilanie:
230V/1kW

  Czas na przygotowanie:
30 min

  Przepustowość:
1osoba na 7 min

  Waga:
120 kg
wróć