PL Symulatory jazdy F1     EN Symulator dachowania     DE Wynajem symulatorów

Lotnicza - Platforma VR - Oculus

[Drukuj]   


Lotnicza - Platforma VR - Oculus Rift
Oferta wynajmu ruchomej platformy hexapod wraz z hełmem rzeczywistości wirtualnej.

Opis ogólny:
Połączenie ruchomej Platformy 7D VR z hełmem Oculus Rift zaowocowało powstaniem profesjonalnego symulatora lotu, który bardzo szybko został okrzyknięty jednym z najlepszych symulatorów wirtualnej rzeczywistości na rynku. Nasze urządzenie zabiera uczestników zabawy do świata tak realistycznego, jaki jeszcze nigdy dotąd nie był osiągalny.
Ogromnym atutem naszej „zabawki” jest mapa „Drzewiecki Design”, która otwiera przed nami praktycznie niczym nieograniczone możliwości oblatywania Polskich lotnisk, takich jak: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Kraków i Wrocław. Prawdziwą atrakcją naszych lotów są loty widokowe nad Warszawą, szczególnie te wykonywane przy użyciu helikoptera.
Śmiałkom, dla których Polska jest za mała proponujemy loty do Nowego Jorku oraz każdego innego miejsca na świecie… W ofercie naszych linii lotniczych jest również Japonia, Brazylia, Meksyk, Egipt, Włochy…
Zależnie od charakteru i tematyki imprezy możemy zaproponować różne scenariusze zabawy: podróż dookoła świata, zwiedzanie wybranego kraju lub miasta, szybowanie nad taflą morza lub oceanu, obserwacja żywiołów i wiele innych.

Sposób zabawy:
Pilot zajmuje miejsce w kokpicie, gdzie już czeka na niego doświadczona załoga samolotu. Następnie załoga pomaga w prawidłowym założeniu hełmu VR Oculus Rift oraz zapięciu pasów bezpieczeństwa. Po krótkim instruktarzu pilot podrywa maszynę do lotu i już buja w przestworzach.
Urządzenie jest przeznaczone zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. W ofercie posiadamy bogaty wybór scenariuszy, które – wedle potrzeb – możemy zmieniać również w trakcie trwania zabawy.
Czas trwania lotu: od 2 do 6 min.

Czym latamy?
– helikopterem
– samolotem pasażerskim
– myśliwcem F-16
– lekkimi statkami powietrznymi, takimi jak: paralotnia, motolotnia i wiatrakowiec
Do dyspozycji uczestników oddajemy ponad 20 maszyn!
  Dla dzieci:
tak

  Dla dorosłych:
tak

  Do konkurencji:
tak


  Rozmiar:
300 x 300 x 200

  Zasilanie:
230V/ 2kW

  Czas na przygotowanie:
2 godz.

  Przepustowość:
20/godz.

  Waga:
250 kg
wróć