PL Symulatory jazdy F1     EN Symulator dachowania     DE Wynajem symulatorów

Samochodowa - Platforma VR - Oculus

[Drukuj]   

Profesjonalny symulator jazdy na ruchomej Platformie 7D VR z hełmem Oculus Rift to jedno z najlepszych urządzeń wirtualnej rzeczywistości na rynku. Staranne wykonie, duża ruchomość platformy oraz bogaty wybór scenariuszy sprawia, że Symulator 7D VR dostarcza uczestnikom zabawy wrażeń, jakie dotąd były nieosiągalne w świecie rzeczywistości wirtualnej.
Smaczku zabawie dodaje duża różnorodność pojazdów oraz tras, dzięki której każdy może poczuć zastrzyk adrenaliny ścigając się swoim ulubionym samochodem na polskim lub europejskim torze. Do dyspozycji uczestników zabawy oddajemy około 50 marek samochodów, w tym także samochody ciężarowe, autobusy, samochody z napędem 4x4 i auta rodem z rajdu Paryż-Dakar.
Scenariusz wyścigu możemy dostosować do specyfiki i tematyki imprezy. Istnieje również możliwość zmiany torów w trakcie zabawy.

Sposób zabawy:
Kierowca zajmuje miejsce za kierownicą wybranego samochodu. W boksie czeka już na niego doświadczony team rajdowy, który pomoże w prawidłowym założeniu hełmu VR Oculus Rift i zapięciu pasów bezpieczeństwa. Później drużyna omawia regulamin wyścigu i przenosimy kierowcę na wybrany tor.
Z urządzenia mogą korzystać dorośli i dzieci.
Czas jazdy: od 2 do 6 minut.

Czym się ścigamy/jeździmy?
- samochodami rajdowymi
- samochodami osobowymi
- samochodami z napędem 4×4
- samochodami z rajdu Paryż-Dakar
- samochodami ciężarowymi
- tirami
- autobusami

Gdzie się ścigamy?
- po wirtualnym torze w Poznaniu
- po torze rajdu Polski w Mikołajkach
- inny światowy tor  Dla dzieci:
tak

  Dla dorosłych:
tak

  Do konkurencji:
tak


  Rozmiar:
300 x 300 x 200

  Zasilanie:
230V/ 2kW

  Czas na przygotowanie:
2 godz.

  Przepustowość:
20/godz.

  Waga:
250 kg
wróć