IMPREZY:
Arkadiusz Makuła
tel. 501807007
Mail: arek@vreal.pl

IMPREZY:
Marcin Toporek
tel. 515630198
Mail: marcin@vreal.pl

 

 

DANE DO FV:

Vreal – Justyna Makuła
ul. Nad Stawem 8
84-207 Koleczkowo
NIP 958-151-78-20

KSIĘGOWOŚĆ:

Justyna Makuła
Mail: justyna@vreal.pl

Dostawca symulatorów VR na imprezy (wynajem, transport, montaż, obsługa)


Nasza firma Vreal istnieje od 2010 roku i od samego początku działalności zajmuje się uatrakcyjnianiem imprez okolicznościowych. Wynajmujemy wysokiej klasy sprzęt VR (urządzenia, maszyny, symulatory), a nasz zespół stanowią ludzie z wieloletnim doświadczeniem. Chcąc zrealizować własne wizje i marzenia, ale przede wszystkim dostarczać rozrywkę na najwyższy poziomie, stworzyliśmy firmę Vreal – świadczącą usługi w branży rozrywkowej. Jesteśmy pasjonatami nowinek i innowacji technologicznych, co pozwala nam budować bezpieczne, bezawaryjne ruchome symulatory wirtualnej rzeczywistości.

Co roku przeprowadzamy ok. 140 imprez, a listy referencyjne oraz stali klienci są najlepszym dowodem na wysoki standard naszych usług. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów skupiamy się na budowie symulatorów z użyciem silników elektrycznych. Cechują się one cichą pracą oraz niski zużyciem prądu. Kładziemy też ogromny nacisk nie tylko na wizualizację zewnętrzną, ale także na ustawienia programowe (tak, aby symulatory VR działały płynnie i dostarczały najwyższej jakości przeżycia). Dodatkowo, standardowe monitory zastąpiliśmy goglami rzeczywistości wirtualnej VR. Dzięki połączeniu kilku symulatorów w jedną sieć osiągamy poziom adrenaliny niedostępny w żadnej innej zabawie. Efekt możesz ocenić sam – wystarczy, że zaprosisz nas na swoją imprezę firmową, event dla pracowników, konferencję, spotkanie biznesowe czy targi.

 
  Referencje udzielone przez naszych dotychczasowych klientów 

Jesteśmy w pełni legalną firmą działającą na terenie Polski oraz całej Europy. Dlatego, z tytułu każdej pracy wystawiamy faktury VAT.
Wszystkie podane przez nas ceny są cenami netto. Do każdej z nich naliczamy podatek VAT w wysokości 23%.
Minimalna wartość zamówienia na rok 2024 wynosi 4900 zł netto + transport 1,5zł/1km + obsługa 500 zł/osobę.