Dwuosobowa zabawa jak w prawdziwych rajdach

Jazda w bolidzie czy na motorze jest sportem, gdzie jeden kierowca zdobywa tytuły. Ale co z rajdami samochodowymi?

Wyścigi samochodowe zazwyczaj odbywają się w drużynie dwuosobowej: kierowca + pilot.
Pilot rajdowy zasiada obok kierowcy i informuje go przede wszystkim o możliwych przeszkodach czy trudnym zakręcie. Ponadto, obsługuje metromierz, który pomaga mu w nawigacji i mierzy przejechane odległości. Pilot swoimi cennymi wskazówkami pomaga kierowcy w pokonaniu trasy i dotarciu do mety.

DLACZEGO STWORZYLIŚMY RUCHOMY SYMULATOR DLA DWÓCH OSÓB NA WYNAJEM?

Firma Vreal stworzyła atrakcję dwuosobową, którą przeznaczyła na wynajem, aby eventy i imprezy z udziałem ruchomego symulatora dla dwóch osób mogły oddać realia wyścigu rajdowego samochodów i sportowych ciężarówek. Pomagają mu w tym profesjonalne podzespoły. Należą do nich: specjalna kierownica, która trzęsie się podczas jazdy, a także manualna skrzynia biegów, pedały, wyświetlacze LCD informujące o stanie paliwa i biegach oraz 4 monitory 24’’. Dwa zintegrowane fotele sportowe połączone są siłownikami, jakie imitują wstrząsy pojazdu poruszającego się z dużą prędkością po nierównej nawierzchni. Dzięki temu kierowca i pasażer odczuwają takie same wrażenia z jazdy na własnym ciele.

atrakcja dwuosobowa - wynajem na różnego typu imprezy

Na symulatorze dwuosobowym możemy również jeździć TIRem i ciężarówką z ładunkiem do wyznaczonego celu. Pociągiem, tramwajem, metrem i autobusem przewieziemy pasażerów, którzy poruszają się w miejskiej strefie. Dla fanów transportu szynowego przygotowaliśmy jazdę lokomotywą. Możemy także wyruszyć na podniebny podbój samolotem, Boeingiem, Dreamlinerem, Airbusem, a nawet pojazdem kosmicznym. Na wyprawy i rejsy morskie zaprasza symulator statku. Do baśniowej krainy Świętego Mikołaja zaprowadzą Was sanie z błyszczącymi płozami i dwoma pięknymi reniferami.

Nasza atrakcja na wynajem to dwuosobowa zabawa dla małych i dużych fanów wszystkich rodzajów transportu. Mamy do wyboru jazdę z naszym wykwalifikowanym pilotem rajdowym, marynarzem czy Mikołajem lub ze swoją osobą towarzyszącą, która wcieli się w rolę wcześniej wspomnianych osób. Może to być również rodzic albo dziecko, które zasiądzie w sąsiednim fotelu.

atrakcja dwuosobowa wynajem

Wynajem atrakcji dla dwóch osób na festyn, event i targi

Podsumowując: nasz ruchomy symulator dwuosobowy na wynajem zachowuje się podczas symulacji tak jak prawdziwy pojazd, co sprawia, że zabawa na nim jest niezwykle realistyczna. Każdy kto do niego wsiądzie, doświadczy niezapomnianych wrażeń.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

atrakcja dwuosobowa wynajem