wynajem STANOWISKA DO GRY ZRĘCZNOŚCIOWEJ

Tarcza do gry w rzutki to bardzo znany rodzaj rozrywki, który znajdziecie w naszej ofercie wynajmu na eventy integracyjne, imprezy firmowe, spotkania pracownicze w biurach czy chill room. Dart angażuje do zabawy wiele osób, przy czym wymaga precyzji i skupienia od zawodników. Gra cieszy się ogromną popularnością niezależnie od wieku. Podczas rozgrywki możemy przeprowadzić konkurs i szybko wyłonić zwycięzcę, dzięki temu, że system sam podlicza punkty. Wynajem stanowisk do rzutek dart sprawdzi się na spotkaniach biznesowych i konferencjach oraz na wszelkiego typu imprezach jako dodatek do innych zestawów atrakcji. 

Na czym polega gra w lotki?

Aby rozpocząć grę, należy przygotować lotki i wyznaczyć odległość, od jakiej uczestnicy zabawy będą rywalizować. Na początku zawodnicy wykonują jeden rzut do tarczy. Osoba, która najbardziej zbliżyła się do środka tzw. „Bull’s eye”, rozpocznie rozgrywkę. Nasze profesjonalne darty na wynajem posiadają pola, które różnią się punktacją. Dodatkowo tarczę do gry w rzutki otacza opona ochronna, która chroni ścianę lub inną powierzchnię, jaka znajduje się za dartem. Nasz główny cel to trafić lotką w pole o najwyższej punktacji. Rzut w sam środek to aż 50 punktów.

Na naszych dartach możemy zagrać w najpopularniejszy rodzaj gry: 501. Polega ona na tym, że zawodnik rozpoczyna rozgrywkę z 501 punktami. W każdej kolejce może trzy razy rzucić lotką. Po trafieniu nią w tarczę, obniżają się jego punkty o daną wartość pola. Wygrywa ten, kto pierwszy pozbędzie się 501 punktów.

DANE TECHNICZNE
Darty:
Przez 1 godz. skorzysta: około 30 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar: 80 kg 
Do transportu: szerokość 65 cm, głębokość 60 cm, wysokość 225 cm
Po rozłożeniu: szerokość 65 cm, głębokość 60 cm, wysokość 225 cm
Uwagi: Do montażu urządzenia w pomieszczeniach wymagany jest ciąg komunikacyjny o szerokości minimum 70 cm i wysokości minimum 230 cm, bez schodów (ewentualnie pojedyncze stopnie).

Dlaczego tarcza do gry w rzutki darty jest odpowiednia na wynajem?

Gra w lotki czy rzutki jest odpowiednią rozrywką na wynajem, gdyż jest znana lub chociaż kojarzona przez każdego. Darty wymagają od graczy skupienia, celnego oka i wyboru najlepszej taktyki. Gra w darty to niezapomniana zabawa, która wprowadzi element rywalizacji między uczestników zabawy.

gra w lotki i rzutki wynajem

tarcza do gry w rzutki wynajem

wynajem stanowisk do rzutek dart

Polecamy inne atrakcje