Flippery Pinball retro wynajem na imprezy firmowe, targi, pikniki, szkolenia

Flipper na wynajem jest kultowym automatem zręcznościowym do gry. Zbudowany jest ze specjalnej planszy, na której gracz za pomocą elektronicznych łapek musi odbijać metalową kuleczkę. Celem gracza jest uzyskanie jak największej liczby punktów. Na planszy pinballa mogą znajdować się różnego rodzaju figury i małe elementy, za których trafienie użytkownik otrzymuje punkty. Gra kończy się w chwili strącenia wszystkich kulek. U nas znajdziesz automaty do gry w pinball i inne retro atrakcje na wynajem na organizowane imprezy, szkolenia czy piknik firmowy.

Jak wygląda zabawa na flipperze do wynajęcia?

Zabawa na flipperze jest niezwykle prosta. Zadaniem gracza, jest zdobycie jak największej ilości punktów podczas gry. Automaty do gry w pinball na wynajem przeznaczone są dla każdej grupy wiekowej (dzieci i dorosłych). U nas możesz też dopasować flippery i inne retro atrakcje tematycznie do danej imprezy kosmicznej, lotniczej, rajdowej, jak i każdej innej.

DANE TECHNICZNE
Flippery:
Przez 1 godz. skorzysta: 10 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (60 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 120 kg 
Do transportu: szerokość 70 cm, długość 140 cm, wysokość 130 cm
Po rozłożeniu: szerokość 70 cm, długość 140 cm, wysokość 190 cm
Uwagi: Do montażu urządzenia w pomieszczeniach wymagany jest ciąg komunikacyjny o szerokości minimum 70 cm, bez schodów (ewentualnie pojedyncze stopnie).

Atrakcje na eventy retro - flipery na wynajem

Flipper jest grą, którą możesz wynająć na różnego rodzaju imprezy firmowe, eventy, targi branżowe, szkolenia oraz konferencje. Automaty do gry w pinball na wynajem są idealną i niepowtarzalną atrakcją na każdy event czy nawet spotkania pracownicze. Posiadamy flippery nowe i używane z lat 90. po pełnej renowacji. Na jeden event jesteśmy w stanie zapewnić do nawet 30 flipperów.

Polecamy inne atrakcje

Close Menu