Automaty retro do gier arcade - wynajem na imprezy i eventy

Skorzystaj z naszej oferty i przywołaj wspomnienia z profesjonalnym automatem RETRO do gier ARCADE. Zapewnij sobie niestandardową rozrywkę na evencie firmowym lub integracyjnym, targach i wystawach tematycznych, prezentacjach, bankietach, konferencjach, szkoleniach lub spotkaniach biznesowych. Z pewnością atrakcje na imprezy retro sprawią Twoim gościom wiele radości i ożywią ich wspomnienia z dawnych lat.

Wynajem dawnych automatów do gier jako atrakcje na imprezy RETRO

Automaty do gier zręcznościowych, czyli inaczej „Automat ARCADE RETRO” na wynajem są absolutnie obowiązkowym elementem każdej imprezy. Nadają one wyjątkowy klimat towarzyszący zabawie. Wynajęty zestaw atrakcji można wzbogacić o flippery. Symulatory zręcznościowe retro na wynajem idealnie pasują do imprez w stylu “Casino” czy “Las Vegas”. Oprócz tego możemy Ci zaoferować specjalnie stworzony program na imprezy i eventy o tematyce lat 80. i 90. Wśród naszych gier znajdują się między innymi takie gry jak: Rive Ride, Mortal Combat, Contra, Defender, Pac-man, Street Fighter II, Asteroids, Galaxian i wiele innych.

DANE TECHNICZNE
Automaty zręcznościowe:
Przez 1 godz. skorzysta: 20 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 80 kg 
Do transportu: szerokość 60 cm, długość 80 cm, wysokość 170 cm
Po rozłożeniu: szerokość 60 cm, długość 80 cm, wysokość 170 cm
Uwagi: Do montażu urządzenia w pomieszczeniach wymagany jest ciąg komunikacyjny o szerokości minimum 70 cm, bez schodów (ewentualnie pojedyncze stopnie).

Symulatory zręcznościowe retro arcade na wynajem

Wynajmując u nas atrakcje na imprezy retro otrzymujesz 10 sztuk dawnych automatów. Jednocześnie z jednego urządzenia może korzystać zarówno jedna, jak i dwie osoby. Posiadamy bogaty wybór gier dlatego, na pewno każdy z Twoich gości znajdzie w automacie grę wprost stworzoną dla siebie. Ze względu na klimat automatów arcade użytkownik doświadcza wiele pozytywnych emocji. Dodatkowo automaty do gier zręcznościowych retro na wynajem można połączyć z innymi symulatorami jako uzupełnienie zestawu wynajętych atrakcji. Konsole RETRO z lat 80. i 90. to idealny dodatek na Twoją imprezę. 

Polecamy inne atrakcje