PIŁKARZYKI - WYNAJEM WARSZAWA, POZNAŃ, ŁÓDŹ, GDAŃSK

Piłkarzyki stołowe to integracyjne atrakcje na imprezy, eventy, spotkania firmowe, targi i wydarzenia, które przeznaczyliśmy na wynajem. Gra w piłkarzyki jest lubianą formą rozrywki przez wszystkie pokolenia, ponieważ sama gra w nie, wyzwala wiele pozytywnych emocji. Klasyczny stół do piłkarzyków doskonale znosi upływ czasu, dlatego świetnie uzupełnia naszą retro ofertę na wynajem. Posiadamy również inne atrakcje integracyjne na imprezy z dawnych czasów takie jak automaty do gier zręcznościowych Arcade, flippery czy Atari Pong. Wynajem piłkarzyków jako dodatek lub samodzielna atrakcja o tematyce piłkarskiej doskonale wzbogaci eventy firmowe, spotkania biznesowe, pikniki rodzinne i wydarzenia sportowe.

WYNAJEM STOŁÓW DO PIŁKARZYKÓW NA EVENTY i imprezy

Stół posiada po każdej stronie 4 drążki dla każdej drużyny, które najczęściej składają się z jednej lub dwóch osób. Między drążkami znajduje się otwór, przez który wrzucamy piłeczkę. Dzięki kostkom, jakie znajdują się za bramkami, możemy bez problemu liczyć gole. Wygrywa ta drużyna, która strzeliła najwięcej bramek swojemu przeciwnikowi.

DANE TECHNICZNE
Piłkarzyki:
Przez 1 godz. skorzysta: około 20 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: brak
Ciężar: 80 kg 
Do transportu: szerokość 80 cm, długość 152 cm, wysokość 40 cm
Po rozłożeniu: szerokość 77 cm, szerokość z drążkami 125 cm, długość 150 cm, wysokość 89-91 cm
Uwagi: Do montażu urządzenia w pomieszczeniach wymagany jest ciąg komunikacyjny o szerokości minimum 86 cm, bez schodów (ewentualnie pojedyncze stopnie).

atrakcje integracyjne na imprezy firmowe, spotkania i konferencję

Popularne piłkarzyki stołowe na wynajem urozmaicą czas na eventach i strefie kibica, a także w trakcie przerwy na konferencji, spotkaniu czy szkoleniu. Stoły do piłkarzyków nie mają ograniczeń wiekowych, więc każdy może spróbować swoich sił w walce o zwycięstwo. Są to atrakcje integracyjne na imprezy, które ćwiczą refleks, trenują zręczność manualną, ale przede wszystkim uruchamiają wyobraźnię. Idealnie nadają się do organizacji zawodów i integracji pracowników.

WYNAJEM PIŁKARZYKÓW NA EVENTY

piłkarzyki stołowe wynajem

atrakcje integracyjne na imprezy

stoły do gry w piłkarzyki stołowe wynajem

Polecamy inne atrakcje