Tablica wyników LCD - wynajem na imprezy firmowe, targi, szkolenia, eventy

W naszej ofercie znajdą Państwo tablicę LCD, którą wynajmujemy wraz z naszymi symulatorami. Na urządzeniu wpisujemy imię lub pseudonim uczestnika zabawy. Cały monitor LCD na wynajem zawieszony jest na estetycznym nierdzewnym stojaku. Mamy możliwość nałożenia loga firmowego w programie. Wyniki wpisywane są za pomocą naszego laptopa. Całość obsługujemy kompleksowo. 

Elektroniczna tablica wyników LCD wynajem

W zależności od imprezy jesteśmy w stanie ustawić kilka tablic z wynikami o różnej przekątnej np: 30″ 42″ i 60″. Dysponujemy kilkoma monitorami LCD na wynajem, które dołączamy do zestawów atrakcji. Tablica wyników to świetny dodatek do każdej imprezy firmowej, gdzie goście chcący sprawdzić się w wyścigach na symulatorach, bacznie obserwują poczynania innych zawodników. Ponadto, na monitorach LCD mogą śledzić na bieżąco aktualizowane najlepsze czasy. Ekran do wyświetlania wyników na wynajem wzmaga rywalizację wśród uczestników zabawy. Możemy go wykorzystać również do zapisywania ilości zgaszonych lampek w refleksomierzu, a także do wpisywania punktów zdobytych podczas gry we flippery.

DANE TECHNICZNE
Tablica wyników LCD:

Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/0,5kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 20 kg
Do transportu: szerokość 100 cm, długość 100 cm, wysokość 200 cm

ekran z wynikami lcd - dodatkowa atrakcja na imprezy

Zazwyczaj ekran LCD wraz ze eleganckim stojakiem proponujemy w zestawie z symulatorami lub oferujemy w symbolicznej cenie wynajmu. Dodatkowo możemy ustawić inne elementy wystroju tematycznego lub rajdowego. Elektroniczna tablica wyników, jaką proponujemy na wynajem jako dodatek do imprez i eventów, dopełni każdy organizowany przez Państwa konkurs. Zapraszamy do skorzystania z naszych atrakcji. Dodatki na imprezy i eventy

dodatki na imprezy i eventy

dodatki na imprezy i eventy

 

Polecamy inne atrakcje