Tablica wyników LCD - wynajem na imprezy firmowe, targi, szkolenia, eventy

W naszej ofercie znajdą Państwo tablicę LCD, którą wynajmujemy wraz z naszymi symulatorami. Na urządzeniu wpisujemy imię lub pseudonim uczestnika zabawy. Cały monitor LCD na wynajem zawieszony jest na estetycznym nierdzewnym stojaku. Mamy możliwość nałożenia loga firmowego w programie. Wyniki wpisywane są za pomocą naszego laptopa. Całość wynajmujemy i obsługujemy kompleksowo. 

Elektroniczna tablica wyników LCD wynajem

W zależności od imprezy jesteśmy w stanie ustawić kilka tablic z wynikami o różnej przekątnej np: 30″ 42″ i 60″. Dysponujemy kilkoma monitorami LCD, które dołączamy do zestawów atrakcji. Tablica wyników to świetny dodatek do każdej imprezy firmowej, gdzie goście chcący sprawdzić się w wyścigach na symulatorach, bacznie obserwują poczynania innych zawodników. Ponadto, mogą co chwilę sprawdzać najlepsze czasy na monitorach LCD. 

DANE TECHNICZNE
Tablica wyników LCD:

Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/0,5kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 20 kg
Do transportu: szerokość 100 cm, długość 100 cm, wysokość 200 cm

ekran z wynikami lcd - dodatkowa atrakcja na imprezy

Zazwyczaj ekran LCD wraz ze eleganckim stojakiem proponujemy w zestawie z symulatorami lub oferujemy w symbolicznej cenie wynajmu. Dodatkowo możemy ustawić inne elementy wystroju tematycznego lub rajdowego. Zapraszamy do skorzystania z naszych atrakcji. 

 

Polecamy inne atrakcje