Refleksomierz wynajem - atrakcja na imprezy i eventy dla pracowników twojej firmy

Refleksomierz to idealna atrakcja na wynajem na imprezy integracyjne, festyny organizowane w plenerze czy różnego rodzaju eventy. Doskonale sprawdzi się na szkoleniu dla firm czy spotkaniu biznesowym. Urządzenie do mierzenia refleksu na wynajem polecamy jako dopełnienie każdej imprezy bez dodatkowych opłat. W przypadku dużego zamówienia cena wynajmu refleksomierza jest symboliczna. Atrakcję udostępniamy z własną obsługą techniczną. Batak przeznaczony jest zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci. Wystarczy wpiąć go do sieci i możemy zaczynać zabawę. Dwanaście przycisków dotykowych zapewnia wysoki komfort zabawy oraz bezawaryjne działanie podczas każdej imprezy firmowej. Trenażer czasu reakcji na wynajem jest bardzo wytrzymały i odporny na silne uderzenia. Każdy trening przeprowadzony z naszym refleksomierzem będzie zapamiętany na długi okres. Zapraszamy do naszego klubu „100” – osób, które osiągnęły wynik powyżej stu uderzeń w ciągu jednej minuty. Dzięki dużemu wyświetlaczowi osoby stojące w znacznej odległości są w stanie dostrzec wynik.

Trenażer czasu reakcji wynajem na targi, szkolenia na terenie całego kraju

Urządzenie do mierzenia refleksu jest naszej autorskiej produkcji firmy VREAL. Jako jedyni proponujemy wynajem bardzo solidnego symulatora refleksu. Trenażer na wynajem posiada przyciski dotykowe i jest łatwe w transporcie. Proponujemy kilka różnych zabaw na naszej atrakcji. Pierwszą z nich jest zgaszenie jak największej ilości zapalających się losowo lampek. Druga możliwość to gra w kilka osób jednocześnie. Każdy z gości ma przypisane 2-3 lampki. W ten sposób można osiągnąć wynik nawet do 1000 uderzeń w ciągu jednej minuty. Kolejna forma zabawy to uderzanie w światełka mając założone okulary alkogogle. Ta forma zabawy jest najtrudniejsza, ale dostarcza największych emocji.

Batak - wynajem na targi, imprezy, konferencje, piknik firmowy, sprawdzanie refleksu

Na refleksomierz możemy nałożyć dowolną tablicę tematyczną, np: na imprezę kosmiczną, morską czy bezpiecznej jazdy. Każdy z naszych klientów może zamówić własną tablicę z motywem graficznym, logo firmowym lub reklamą klienta. Nasza firma drukuje i wykleja przygotowany projekt na refleksomierz. Nasz trenażer czasu reakcji na wynajem jest idealnym uzupełnieniem każdej imprezy.

wynajem symulatora refleksu jako trenażer czasu reakcji

urządzenie do mierzenia refleksu jako trenażer czasu reakcji wynajem symulatora

urządzenie do mierzenia refleksu jako trenażer czasu reakcji wynajem

 

Polecamy inne atrakcje