ZMIERZ SWÓJ KOSMICZNY REFLEKS

Kosmiczną wirtualną rzeczywistość warto wzbogacić o profesjonalny refleksomierz. Urządzenie to zostało stworzone na bazie sprzętu służącego do badania czasu reakcji kierowców, pilotów oraz operatorów ciężkich maszyn. Trenażer kosmiczny na wynajem gwarantuje świetną zabawę i pomaga ćwiczyć refleks. Dodatkowo pozytywnie działa na procesy percepcyjne i wspiera aktywność fizyczną. Ponadto, refleksomierz na wynajem pomaga w koordynacji ruchowo-wzrokowej, trenuje spostrzegawczość oraz zwiększa koncentrację. Refleksomierz oferujemy do wynajęcia jako kosmiczny dodatek na imprezy, eventy, targi i konferencje.

Symulator czasu reakcji i mierzący refleks na wynajem

Nasz trenażer kosmiczny na wynajem posiada bogata szatę graficzną, co pozwala nam idealnie wpasować się w tematykę organizowanej imprezy. Ponadto, symulator mierzący refleks na wynajem jest idealnym uzupełnieniem, którego nie może zabraknąć na żadnej imprezie kosmicznej. Nasz refleksomierz może również służyć jako jedno z urządzeń umilającym czas oczekiwania na skorzystanie z innych dostępnych atrakcji.

DANE TECHNICZNE
Refleksomierz kosmiczny: 

Przez 1 godz. skorzysta: 60 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/0,5kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 30 kg
Do transportu: szerokość 125 cm, długość 15 cm, wysokość 200 cm
Po rozłożeniu: szerokość 125 cm, długość 100 cm, wysokość 200 cm

Zabawa na bataku do wynajęcia

Użytkownik ma za zadanie wykazać się jak najlepszym refleksem. W tym celu uczestnik zabawy musi w jak najkrótszym czasie gasić zapalające się losowo lampki LED. Czas trwania zabawy to 60 sekund. Zabawa wymaga dużej koncentracji od gracza, szybkości oraz determinacji.
Dodatkowo na batak nałożyliśmy galaktyczną tablicę, aby podkreślić tematykę spotkania. Do każdej lampki przypisaliśmy inną planetę lub ciało niebieskie, a w tle możemy podziwiać niesamowitą przestrzeń kosmiczną.
Oferujemy kosmiczny refleksomierz do wynajęcia na imprezy do centrów handlowych i duże eventy, gdzie urządzenie umili czas gości, którzy czekają w kolejce na skorzystanie z innych atrakcji. Ale symulator czasu reakcji przeznaczyliśmy także na wynajem z tablicą wyników, na jakiej możemy wyświetlać punkty zawodników, którzy w ciągu minuty zgasili jak najwięcej ciał niebieskich.

Symulator czasu reakcji i mierzący refleks na wynajem

REFLEKSOMIERZ KOSMICZNY do wynajęcia

Symulator czasu reakcji wynajem

Polecamy inne atrakcje Kosmiczne VR