Symulator kosmiczny VR 9D do wynajęcia na imprezy firmowe, targi, szkolenia i pikniki

Poleć z nami w kosmos! Symulator kosmiczny 9D VR jest urządzeniem, które posiada najbardziej zaawansowany system ruchu oraz wyposażony jest w gogle Oculus Rift. Technologia ta jest najnowocześniejszą projekcją 3D, która wykorzystywana jest w atrakcjach kreujących wirtualna rzeczywistość. Uczestnikom tego typu atrakcji możemy zaproponować kosmiczne kino 9D. W trakcie seansu uczestnicy mają okazję przeżyć niezapomnianą przygodę, przejechać się kosmicznym rollercoaster’em i podróżować po całym wszechświecie. Kosmiczna projekcja VR 9D świetnie sprawdza się w przypadku osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z wirtualną rzeczywistością.

Zabawa w symulatorach kosmicznych VR na wynajem

Uczestnik zajmuje miejsce w symulatorze kosmicznym VR i zapina pasy. Nasza obsługa pomaga w założeniu specjalnych gogli VR i uruchamia grę. W przypadku kosmicznego rollercoaster’a zabawa nie wymaga ingerencji śmiałka, ponieważ uczestnik zamiast realizować zadania, wyrusza w daleką podróż po kosmosie. Natomiast symulator lotu 9D VR pozwala na samodzielną podróż po galaktyce. 

DANE TECHNICZNE
Symulator kosmiczny VR 9D:
Przez 1 godz. skorzysta: 20 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (60 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/2kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 300 kg (nie niszczy parkietu)
Do transportu: szerokość 130 cm, długość 130 cm, wysokość 130 cm
Po rozłożeniu: szerokość 200 cm, długość 200 cm, wysokość 220 cm
Uwagi: wymagany jest ciąg komunikacyjny bez schodów o szerokości: 130 cm

Atrakcje kosmiczne na wynajem

U nas możesz wynająć symulator kosmiczny VR z całą obsługą oraz transportem. Do zainstalowania platformy potrzebne jest równe i suche podłoże. Do transportu symulatora VR na miejsce jego instalacji wymagany ciąg komunikacyjny o szerokości minimum 130 centymetrów bez schodów. Symulator może być również transportowany winda towarową. Sugerujemy, żeby instalacja miała miejsce z jednodniowym wyprzedzeniem.

Symulator kosmiczny VR 9D

Symulator kosmiczny VR 9D

Symulator kosmiczny VR 9D

Polecamy inne atrakcje Kosmiczne VR