Stanowisko kosmiczne Vr do wynajęcia na imprezy, eventy, targi, pikniki i konferencje

Przeżyj z nami wirtualną podróż w kosmos za pomocą gogli VR. Zostań kosmonautą i odkrywaj nowe planety, a także gwiazdozbiory i galaktyki. Skorzystaj z oferty naszej firmy i wynajmij oryginalne, profesjonalne stanowisko kosmiczne VR. Podaruj swoim gościom to, co najlepsze, czyli wszechstronną zabawę w nowoczesnym stylu. Nasz symulator kosmonauty, zombie i ufo VR polecamy na wynajem jako atrakcje na imprezy firmowe, szkolenie, piknik, event lub inne wydarzenie. Uczestnicy galaktycznego spotkania, którzy założą kosmiczne gogle VR na wynajem, przeniosą się do świata, który pozostanie na długo w ich pamięci.

Stanowisko VR kosmiczne - wynajem na Twoją imprezę

Stanowisko Kosmiczne VR jest profesjonalnym urządzeniem wyposażonym w jeden z najbardziej zaawansowanych systemów – okulary Oculus Rift. Zastosowanie nowoczesnej technologii umożliwia projekcję 3D, dzięki czemu obraz widziany przez użytkownika jest bardzo realistyczny. Osobom zainteresowanym możemy zaproponować najnowsze gry, w trakcie których śmiałkowie przeżywają niezapomnianą podróż do równoległych wymiarów i odległych miejsc świata oraz w galaktyce. W dodatku, w trakcie zabawy uczestnik po założeniu gogli zmaga się z różnymi potworami, zombie, zwierzętami i różnymi ekstremalnymi sytuacjami. Kosmiczna projekcja świetnie sprawdza się w przypadku osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wirtualną rzeczywistością. Nasz symulator VR na wynajem zabierze Twoich uczestników spotkania w wirtualna podróż w kosmos, a sami goście mogą stać się kosmonautą lub zombie, którzy wędrują po galaktycznych ścieżkach.

DANE TECHNICZNE
Stanowisko VR kosmiczne: 

Przez 1 godz. skorzysta: 15 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 60 kg
Do transportu: szerokość 65 cm, długość 65 cm, wysokość 150 cm
Po rozłożeniu: szerokość 300 cm, długość 300 cm, wysokość 150 cm

Zabawa na wynajmowanym stanowisku VR kosmicznym

Kosmiczne stanowisko VR zapewnia graczom niesamowitą zabawę i gwarantuje przeżycia, o których zapewne nigdy nie zapomną. Uczestnik po założeniu gogli od razu przenosi się do niesamowitego wirtualnego świata. Widzi obrazy jakiś nigdy wcześniej nie widział, świetnie się przy tym bawiąc. Ponadto, może zostać kosmonautą lub obrońcą planety, a w trakcie zabawy może być całkowicie spokojny, ponieważ nasza profesjonalna i w pełni wyszkolona obsługa czuwa nad jego bezpieczeństwem.

Stanowisko VR kosmiczne

Stanowisko VR kosmiczne

Stanowisko VR kosmiczne

Polecamy inne atrakcje Kosmiczne VR