Automaty ZRĘCZNOŚCIOWE z grami kosmicznymi wynajem na imprezy firmowe, targi, szkolenia

U nas możesz wynająć profesjonalne automaty zręcznościowe Arcade, czyli automaty RETRO. Posiadamy najbardziej popularne gry, których nie może zabraknąć na Twojej imprezie np.: Rive Ride, Mortal Combat, Contra, Defender, Pac-man, Street Fighter II, Asteroids, Galaxian i wiele innych. Ponadto, nasze symulatory RETRO świetnie wpasowują się w imprezy typu “Casino” czy “Las Vegas”. Dodatkowo posiadamy wiele gotowych scenariuszy na imprezy o tematyce lat 80. czy 90. Obecnie tego typu atrakcje są największym hitem i budzą ogromne zainteresowanie każdego uczestnika organizowanej zabawy. Klimat, który towarzyszy graczom na naszych automatach porywa do aktywnego uczestnictwa w zabawie nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Młodsi goście, którzy dotąd wyśmiewali się z prostej szaty graficznej oraz dźwiękowej z niezapomnianych gier z lat 80 i 90, będą mogli zapoznać się z absolutna klasyką, a osoby starsze będą mogły poczuć się jak za młodu i pograć np.: w  Atari czy Commodore 64. 

Co zyskasz wynajmując nasze automaty Z GRAMI KOSMICZNYMI?

Dajemy do Twojej dyspozycji aż 10 sztuk automatów RETRO. Jednocześnie na jednym urządzeniu mogą bawić się dwie osoby. Na pewno każdy z Twoich gości na organizowanym spotkaniu znajdzie tytuł gry, w którą grał jako dziecko lub nastolatek. Automaty z grami kosmicznymi i przygodowymi na wynajem wpasują się w klimat każdej imprezy i eventu, a na targach przyciągną uwagę gości. Można je również wstawić do biura czy strefy rozrywki w firmie, aby zapewnić swoim pracownikom chwilę relaksu. Retro automaty arcade na wynajem gwarantują wiele pozytywnych emocji, a w połączniu z fliperami, piłkarzykami i atari pong stworzą wyjątkowy zestaw atrakcji. 

DANE TECHNICZNE
Automaty Arcade:
Przez 1 godz. skorzysta: 20 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 80 kg 
Do transportu: szerokość 60 cm, długość 80 cm, wysokość 170 cm
Po rozłożeniu: szerokość 60 cm, długość 80 cm, wysokość 170 cm
Uwagi: Do montażu urządzenia w pomieszczeniach wymagany jest ciąg komunikacyjny o szerokości minimum 70 cm, bez schodów (ewentualnie pojedyncze stopnie)

Wynajem automatów ARCADE do gier zręcznościowych RETRO

 

Polecamy inne atrakcje Kosmiczne VR