Atari PONG - wynajem retro atrakcji

Najbardziej rozpoznawalna symulacja gry w tenisa na całym świecie może uatrakcyjnić Twój event firmowy, spotkanie biznesowe czy stoisko targowe. Atrakcje na imprezę retro games i disco party wywołują u uczestników spotkań wiele pozytywnych emocji. Jedną z takich retro atrakcji jest Atari Pong na wynajem, którą umieściliśmy w estetycznym i podświetlanym stoliku. Dzięki niej gracze mogą odszukać w sobie sentymentalne odczucia i wspomnienia z tamtych lat, kiedy to oni grali w pierwsze gry wideo. Prowadzimy wynajem różnych automatów retro, które razem mogą stworzyć spory zestaw atrakcji na imprezy i eventy.

WYNAJEM AUTOMATÓW RETRO ATARI PONG NA IMPREZY I WYDARZENIA FIRMOWE

Nowoczesny stół składa się z piłki i wioseł, które poruszane są dzięki magnesom. Sterowanie wiosłami odbywa się za pomocą wielkiego pokrętła. Aby rozpocząć rozgrywkę, wystarczy nacisnąć pomarańczowy guzik. Rywalizacja pomiędzy zawodnikami polega na dążeniu do zdobycia większej ilości punktów od przeciwnika. Wyniki ich zmagań są na bieżąco wyświetlane na zegarze, który jest umieszczony na płycie gry. Gdy piłka uderzy w bandy to w tej samej chwili uaktywniają się specjalne efekty świetlne i dźwiękowe. Dodatkowe wrażenia podkreślają niezwykły charakter atrakcji. Każdy mecz można rozegrać w jednym z trzech trybów szybkości poruszania się piłki. Atari Pong umożliwia także grę jednoosobową z komputerem. Na boki konsoli możemy nałożyć dowolną grafikę i logo klienta.

DANE TECHNICZNE
Atari Pong:
Przez 1 godz. skorzysta: około 30 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar: 120 kg 
Do transportu: szerokość 74 cm, długość 125 cm, wysokość 50cm
Po rozłożeniu: szerokość 74 cm, długość 125 cm, wysokość 50 cm
Uwagi: Do montażu urządzenia w pomieszczeniach wymagany jest ciąg komunikacyjny o szerokości minimum 84 cm, bez schodów (ewentualnie pojedyncze stopnie).

Retro atrakcje integracyjne ATARI PONG na eventy firmowe, spotkania i konferencję

Pierwotna symulacja gry odniosła niewiarygodny sukces na międzynarodowym rynku gier komputerowych i zyskała wielu fanów na całym świecie. Na jej wzór powstał Atari Pong, który przywraca kultową klasykę gier wideo. Gra w Atari rozwija umiejętność koncentracji, a także poprawia refleks zawodników. Atrakcje do wynajęcia na imprezę i event retro party games dostarczają wiele radości graczom oraz osobom obserwującym ich zmagania. Prowadzimy również wynajem retro atrakcji, automatów i flipperów do biurowej strefy rozrywki playroom. Z pewnością Atari Pong byłby oblegany przez pracowników firmy w trakcie przerw.

Atrakcje retro do wynajęcia na imprezę party games

ATARI PONG WYNAJEM

Polecamy inne atrakcje