Namioty ochronne wynajem na imprezy plenerowe, pikniki, festyny, eventy

Z roku na rok imprezy plenerowe stają się coraz modniejsze. Idealnym rozwiązaniem na eventy na świeżym powietrzu są namioty ochronne do wynajęcia. Dodatkowe atrakcje eventowe możesz umieścić pod zadaszeniem. Wtedy warunki pogodowe nie stanowią żadnego problemu. Posiadamy dwa namioty ochronne i pawilon handlowy express na wynajem. Wszystkie namioty ochronne do wynajęcia są sprawdzone i bezpieczne, a także rozkładane przez wyszkolone osoby. Nasza obsługa umiejętnie zabezpiecza zadaszenie przed na przykład silnym wiatrem. Dysponujemy dwoma namiotami w kolorze czarnym, które doskonale ochronią atrakcje eventowe podczas trwania imprezy. Co więcej, namioty są wodoodporne i chronią przed nadmiernym słońcem, zapewniając komfort użytkowania.

Dodatkowe atrakcje eventowe na zewnątrz

Oferujemy namioty ochronne na wynajem jako dodatkowe atrakcje eventowe na imprezy plenerowe oraz wszelkiego rodzaju eventy na świeżym powietrzu i imprezy w ogrodzie hotelowym. Namiot na festyn z pewnością przyda się jako ochrona przed nadmiernym słońcem i sprawdzi się w czasie deszczu. Proponujemy wynajem namiotów do różnych urządzeń i całych pakietów atrakcji. Do niektórych zestawów namiot ochronny wynajem jest dołączany jako gratis.
Konstrukcję ustawiamy na betonie, trawie czy innym równym podłożu. Teren, na którym stanie namiot musi być czysty, a także pozbawiony ostrych przedmiotów i kamieni. 

NAMIOTY EXPRESS jako dodatkowe atrakcje na imprezę firmową

Namioty ochronne wynajem

Namioty ochronne wynajem

 

Polecamy inne atrakcje