Namiot Iglo - wynajem na imprezy plenerowe, szkolenia, targi na terenie cAŁego kraju

Namiot ochronny iglo na wynajem to funkcjonalne zadaszenie atrakcji eventowych na imprezy organizowane przez cały rok. Są skuteczną osłoną przed deszczem, a także nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Namioty to dodatkowe atrakcje na imprezy plenerowe, festyny, pikniki, targi i eventy na świeżym powietrzu. Dzięki nim każde wydarzenie będzie mogło cieszyć się dużym zainteresowaniem bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Ze względu na coraz większą popularność imprez plenerowych znaleźliśmy nieszablonowe rozwiązanie na zadaszenie atrakcji eventowych. Namiot ochronny iglo wynajem ma kształt kopuły, co skutecznie wyróżnia go od innych standardowych zadaszeń. Oprócz niego posiadamy jeszcze dwa czarne pawilony. Nasz dmuchany namiot na wynajem jest w kolorze czerwono-czarnym. Ściany i dach są mocne i wodoodporne. Ponadto, według potrzeb ściany namiotu można dowolnie montować. Dmuchany namiot na wynajem może stać na trawie i twardym podłożu. Jest rozkładany i zabezpieczają go doświadczone osoby. Namioty na imprezy plenerowe doskonale sprawdzą się jako zadaszenie dla gości i atrakcji eventowych.

dODATKOWE ATRAKCJE EVENTOWE na terenie całego kraju w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu

Namioty na imprezy plenerowe wynajmujemy z naszymi ruchomymi symulatorami VR, a szczególnie z platformami 9D VR. Konstrukcje możemy ustawić na betonie, trawie czy innym równym podłożu. Teren powinien być czysty od ostrych przedmiotów i kamieni. Ponadto, nasz namiot IGLO jest cały czas dopompowywany. Zadaszenie atrakcji eventowych na wynajem przywiązywane jest do podłoża za pomocą sznurków, a każda „noga” jest obciążana 15-kilogramowym ciężarkiem. Dzięki swoim wymiarom oraz otwartej przestrzeni nie powstaje wewnątrz przykry zapach stęchlizny lub zaduchu. Wspomniany efekt jest częstym zjawiskiem w przypadku dmuchanych namiotów zamkniętych. 

Ile kosztuje wynajęcie namiotu ochronnego iglo na imprezę plenerową?

Cena wynajmu namiotu kształtuje się od 200 do 500 zł netto za imprezę. Wszytko zależy od wielkości zamówienia. Do namiotu jesteśmy w stanie wstawić dwa lub trzy symulatory. 

 

Polecamy inne atrakcje