Roller Coaster - wynajem na imprezy, pikniki firmowe i targi

Skorzystaj z oferty naszej firmy i wynajmij już dziś platformę 9D Roller Coaster i zapewnij sobie wyjątkową atrakcję na Twojej imprezie firmowej lub integracyjnej, a także na targach, wystawach, prezentacjach, konferencjach, szkoleniach, spotkaniach biznesowych lub innych wydarzeniach. Atrakcje 9D na imprezy VR przenoszą graczy w nowoczesny wymiar rozrywki.

Jak wygląda zabawa na platformie 9D VR Roller Coaster z hełmem wirtualnej rzeczywistości

Zabawa na symulatorze VR 9D Roller Coaster jest bardzo prosta i intuicyjna, w związku z tym właściwie każdy może skorzystać z tego typu atrakcji. Cała rozgrywka przebiega w następujący sposób: uczestnik siada na specjalnym fotelu, a nasi pracownicy pomagają w prawidłowym założeniu hełmu VR Oculus Rift oraz zapięciu pasów bezpieczeństwa. Następnie gracz otrzymuje kilka wskazówek dotyczących obsługi symulatora, a my przenosimy go w świat rzeczywistości wirtualnej. Platforma ruchu wynajem na imprezy okolicznościowe jest bezpieczna, a cały seans trwa od 2 do 6 minut. Ponadto, mamy blisko 12 filmów o różnej tematyce, które możemy swobodnie zmieniać także w trakcie trwania eventu i dopasować preferowaną tematykę filmów do zgromadzonych gości.
Przeskok w dziedzinie technologi rzeczywistości wirtualnej VR zdecydowanie przewyższa rozwiązania spotykane w mobilnych kinach 7D i 9D. 

DANE TECHNICZNE
Roller Coaster VR 9D:

Przez 1 godz. skorzysta: 20 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (60 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/2kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 300 kg (nie niszczy parkietu)
Do transportu: szerokość 130 cm, długość 130 cm, wysokość 130 cm
Po rozłożeniu: szerokość 200 cm, długość 200 cm, wysokość 220 cm
Uwagi: wymagany jest ciąg komunikacyjny bez schodów o szerokości: 130 cm
Branding: możemy umieścić logo na tablicach symulatora, ponadto istnieje możliwość brandingu wewnątrz gry

Więcej filmów z naszych realizacji również na naszym kanale YOUTUBE (LINK)

Co zyskasz wynajmując platformę 9D VR Roller Coaster?

Zamawiając symulator roller coaster VR 9D dostajesz dynamiczną, ruchomą platformę z najnowszą wersją gogli wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift. Dzięki nowoczesnej technologii stworzyliśmy niepowtarzalne kino 9D na wynajem. Mocną stroną naszego urządzenia jest wierne imitowanie ruchu widzianego w goglach Oculus. Co więcej, aby zapewnić naszym graczom jeszcze lepsze doznania, wyposażyliśmy symulator rollercoaster VR wynajem w generator wiatru oraz wibracji. Atrakcje 9D pozwalają uczestnikom zapoznać się ze światem wirtualnym i poczuć go niemal wszystkimi zmysłami. Prowadzimy wynajem symulatorów 9D na eventy, spotkania biznesowe, imprezy firmowe, konferencje czy targi. Zapewniamy profesjonalną obsługę podczas eventu. W ofercie posiadamy bogaty wybór filmów, które z łatwością możemy dopasować do tematyki organizowanego eventu oraz oczekiwań uczestników zabawy. W dodatku, kino 9D na wynajem jest urządzeniem dostosowanym do potrzeb zarówno dorosłych, jak i dzieci. Udostępniamy również ekran LCD, który wyświetla podgląd na żywo tego, co widzi uczestnik zabawy.

Rollercoaster 9D VR wynajem

Rollercoaster 9D VR wynajem

Rollercoaster 9D VR wynajem

Propozycje zabawy na imprezy, szczególnie na eventy motoryzacyjne, kosmiczne, zimowe, science fiction i historyczne:

– pościg na motocyklu
– karuzela wahadło
– niezapomniana podróż do innego wymiaru
– przygotowanie do walki ze złem
– niezwykła wyprawa w głąb ziemi
– przejażdżka roller coaster w górach zimą
– lot paralotnią nad krainą lodu
– przejażdżka kolejką górską w świecie Minecraft
– jazda roller coasterem po królewskim dziedzińcu
– przejażdżka kolejką górską w salonie
– roller coaster w lodówce
– przerażająca eksploracja w nawiedzonym domu

Polecamy inne symulatory z goglami VR