Wirtualna rzeczywistość VR gogle na imprezy, pikniki firmowe, tarki oraz inne imprezy

Skorzystaj z naszej oferty i wynajmij stanowisko wirtualnej rzeczywistości (VR). Jest to oryginalna i niepowtarzalna atrakcja każdej firmy, dzięki której organizowana przez Ciebie impreza stanie się jeszcze bardziej interesująca i na długo zostanie w pamięci jej uczestników. Urządzenie gogle VR na wynajem wyposażone jest w najnowocześniejszy model okularów wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift albo HTC Vive, a także w sensory i kontrolery. Dzięki temu, uczestnik zabawy ma nieograniczone możliwości zabawy. Posiadamy szeroką ofertę gier, dzięki której zawodnicy mogą z łatwością przenieść się do przeszłości albo przyszłości.

Wynajem Gogli VR na eventy i inne imprezy

Stanowisko VR wynajem posiada szeroki wybór różnego rodzaju gier i jest wyposażone w wiele atrakcyjnych aplikacji. Dlatego z łatwością możemy dopasować tego typu atrakcje do tematyki oraz charakteru organizowanej imprezy, a także do wieku jej uczestników. Stanowisko z goglami VR zapewnia wiele zabawy oraz gwarantuje niezapomnianą rozrywkę, która zostanie na długo w pamięci Twoich gości. Rzeczywistość wirtualna i gogle VR na wynajem są polecane przede wszystkim na imprezy masowe, firmowe, pikniki oraz targi.

DANE TECHNICZNE
Stanowisko rzeczywistości wirtualnej VR:
Przez 1 godz. skorzysta: 12 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 80 kg 
Do transportu: szerokość 89 cm, długość 89 cm, wysokość 150 cm
Po rozłożeniu: szerokość 300 cm, długość 300 cm, wysokość 150 cm

Jak wygląda zabawa na symulatorze z goglami VR na wynajem?

Cała zabawa na VR jest dziecinnie prosta. Po krótkim szkoleniu instruktażowym, uczestnik nakłada specjalne gogle wirtualnej rzeczywistości, łapie za kontrolery i rozpoczyna grę. Posiadamy szeroki wybór różnego rodzaju gier, które z łatwością możemy dopasować do ulubionej tematyki preferowanej przez grającego. Co więcej, osiągnięcia gracza możemy nieustannie obserwować na zewnętrznych ekranach LCD. Istnieje ponadto możliwość przeprowadzania konkursów na przykład na najlepszego sportowca.

VR wynajem na event

VR wynajem na event

VR wynajem na event

Polecamy inne symulatory VR