Symulator Roller Coaster 5D VR - wynajem

Posiadamy symulatory Roller Coaster 5D i Gogle VR do wynajęcia na różnego rodzaju eventy, imprezy firmowe oraz targi. Wyposażone są w innowacyjne gogle, dzięki którym przenoszą uczestnika do innego wymiaru. Odczuć doświadczanych podczas korzystania z tego typu rozrywki nie można porównać z żadną dotychczasową technologią przedstawianą w kinie 5D. Ponadto, obraz pokazywany w symulatorach VR 5D wygląda niemal identycznie, jak w rzeczywistym świecie.  

Symulator VR 5D na Twojej imprezie w wielu dostępnych opcjach

Tryb pracy symulatora 5D może być co godzinę zmieniony na roller coaster VR, symulator jazdy f1symulator lotu VRmotorówki i wiele innych. A wszystko to przede wszystkim dzięki bogatej ofercie, którą bez trudu możemy dopasować do Państwa oczekiwań. Posiadamy bogaty wybór filmów, które świetnie sprawdzą się na imprezie z motywem kosmicznym, rajdowym, halloween, imprezę zimową czy nawet świąteczną. Wynajem symulatorów VR daje możliwość przeżycia niezapomnianej przygody. Za pomocą symulatora możesz na przykład dosiąść smoka, eksploatować średniowieczne zamki i wiele więcej. Dodatkowo symulator Rollercoaster VR umożliwi Ci ekstremalną przejażdżkę górską kolejką, pozwoli zanurzyć się w trójwymiarowej przestrzeni kosmicznej, zasiąść za sterami statku kosmicznego i zmierzyć się z kosmicznym przeciwnikiem lub zwyczajnie wziąć udział w wyścigu ulicznym. Co więcej, dzięki zimowej serii gier możesz pojeździć na nartach, łyżwach lub zwiedzić głębie oceanów.

DANE TECHNICZNE
Roller coaster VR 5D: 

Przez 1 godz. skorzysta: 20 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 120 kg (nie niszczy parkietu)
Do transportu: szerokość 89 cm, długość 100 cm, wysokość 150 cm
Po rozłożeniu: szerokość 130 cm, długość 200 cm, wysokość 150 cm
Branding: istnieje możliwość brandingu na symulatorze, podobnie jak i wewnątrz gry

Zabawa Roller Coaster 5D VR

Symulator rollercoaster 5D VR na wynajem jest prostym w obsłudze urządzeniem, ale mimo to nasza obsługa udzieli Ci krótkiego instruktarzu podczas zakładania specjalnych gogli VR. Następnie symulator Rollercoastera zostaje włączony, a nasz animator monitoruje całą zabawę. Seans trwa od 2 do 6 minut, a do Twojej dyspozycji jest aż 20 filmów w wersji VR, które możemy zmieniać podczas trwania eventu.