Symulator motorówki VR do wynajęcia

Weź udział w emocjonującym wyścigu łodzi motorowych. W naszej ofercie znajdziesz jedyny w swoim rodzaju symulator motorówki VR na wynajem. Stań za sterem superszybkiej łodzi i bądź pierwszy na mecie! Symulator wyścigów motorówek VR uatrakcyjni każdą imprezę, event, spotkanie dla pracowników, a także stoisko targowe.

Symulator wyścigów morskich motorówek VR na wynajem

Symulator motorówki VR jest oryginalnym i profesjonalnym urządzeniem do wynajęcia, dzięki któremu każdy gracz może doświadczyć super szybkiej jazdy na wodnym sprzęcie motorowym. Atrakcja VR daje możliwość nie tylko samej przejażdżki łodzią, ale również wzięcie udziału w wyścigu. Użyta technologia VR w symulatorze dodatkowo daje możliwość użytkownikom poruszania się w egzotycznych warunkach. Symulator wyścigów morskich składa się z ruchomej platformy i gogli VR. Dzięki temu śmiałkowie zabawy mają możliwość doświadczenia niesamowitych prędkości. Atrakcje wodne VR wynajmowane są z wykwalifikowanymi instruktorami, którzy nieustannie czuwają nad bezpieczeństwem zabawy na symulatorach.

DANE TECHNICZNE
Symulator motorówki VR: 

Przez 1 godz. skorzysta: 15 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 150 kg
Do transportu: szerokość 88 cm, długość 85 cm, wysokość 155 cm
Po rozłożeniu: szerokość 130 cm, długość 165 cm, wysokość 155 cm

Jak wygląda zabawa na symulatorze łodzi motorowej VR?

Uczestnik zabawy zajmuje miejsce w symulatorze VR. Po krótkim szkoleniu obsługa pomaga w założeniu hełmu 5D Oculus i uruchamia grę. Zadaniem gracza jest wygrana w wyścigu. O zwycięstwie decyduje szybkość, spryt oraz refleks. Zabawa na tego typu urządzeniu VR dostarcza graczowi wiele niezapomnianych emocji i gwarantuje świetną zabawę.

Symulator motorówki VR

Symulator motorówki VR

Polecamy inne symulatory Morskie