Symulator łodzi podwodnej VR - wynajem na szkolenia, imprezy firmowe, targi i pikniki

Tylko z nami zanurzysz się w wirtualnym podwodnym świecie. Posiadamy nowoczesny symulator łodzi podwodnej VR na wynajem, dzięki któremu zobaczysz niesamowite rośliny i morskie zwierzęta, a także tajemnicze wraki. Zapewnij sobie niezapomnianą i oryginalną atrakcję na Twoją imprezę firmową lub integracyjną, eventy, targi, szkolenia, spotkania biznesowe lub inne wydarzenia.

Co zyskujesz wynajmując atrakcje morskie na imprezy?

Wynajmując symulator statku podwodnego VR zyskujesz niepowtarzalną atrakcję. Użytkownik ma pełna kontrolę nad symulatorem łodzi podwodnej VR. Dzięki zastosowaniu siłowników odczujesz wszystkie wychyły, które oddaje symulator batyskafu VR na wynajem. Najnowsza generacja gogli VR Oculus Rift zapewni najlepszą na rynku jakość obrazu. Oprócz tego, wszystkie atrakcje morskie na imprezy wykonane są z najlepszych materiałów, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Podwodny świat VR na wynajem to prawdziwa gratka dla miłośników rekreacyjnego spędzania wolnego czasu oraz sportów wodnych. Ponadto, posiadają najnowszą technologię i są całkowicie bezpieczne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

DANE TECHNICZNE
Symulator żaglówki VR: 

Przez 1 godz. skorzysta: 10 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 150 kg
Do transportu: szerokość 88 cm, długość 85 cm, wysokość 155 cm
Po rozłożeniu: szerokość 130 cm, długość 165 cm, wysokość 155 cm

Symulator statku podwodnego VR na wynajem

Zestaw „Podwodny świat” VR na wynajem w szczególności polecany jest na różnego rodzaju imprezy tematyczne, targi morskie oraz eventy przy plażach. Zabawa na symulatorze jest prosta i przyjemna. Najpierw ochotnikowi nasza obsługa wyjaśnia zasady zabawy i uruchamia grę. Użytkownik ma okazję pływać i zwiedzać piękno natury w wirtualnym świecie. Zabawa gwarantuje niezapomniane przeżycia i dostarcza wiele pozytywnych emocji.

 

Polecamy inne symulatory Morskie