Symulator nurkowania VR - wynajem na Eventy, imprezy firmowe, pikniki i szkolenia

Odwiedź z nami podwodny świat i odkryj tajemnicze jaskinie, a także wraki zatopionych statków. To wszystko możliwe z nowoczesnym symulatorem nurkowania VR. Doświadcz niezwykłej przygody i wciel się w rolę nurka. Zapewnij sobie oryginalną atrakcję na evencie firmowym lub integracyjnym, targach tematycznych, szkoleniach, spotkaniach biznesowych czy piknikach.

symulator zwiedzania głębi oceanu vr - wynajem

Wynajmując nasz symulator nurkowania VR masz możliwość zwiedzania podwodnych krain, które są niezwykle realistyczne. Każde morskie stworzenie żyje tu własnym życiem i dostarcza użytkownikowi wiele niezapomnianych wrażeń. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii uczestnik ma możliwość zbadania wraku okrętu, rafy koralowej i wiele więcej.

Stanowisko VR do nurkowania na wynajem gwarantuje niesamowite doświadczenia. Każdy uczestnik, który odważy się wejść do podwodnego wirtualnego świata ma okazję zobaczyć mnóstwo ciekawych stworzeń, ryb, roślin i nie tylko. A co najważniejsze, widziany przez niego obraz do złudzenia przypomina wodny świat.

DANE TECHNICZNE
Symulator nurkowania VR: 

Przez 1 godz. skorzysta: 15 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 60 kg
Do transportu: szerokość 65 cm, długość 65 cm, wysokość 150 cm
Po rozłożeniu: szerokość 300 cm, długość 300 cm, wysokość 150 cm

Nurkowanie - Symulator pływania pod wodą VR NA WYNAJEM

Zabawa z symulatorem nurkowania jest niezwykle prosta i intuicyjna. Po krótkim instruktażu uczestnik zakłada gogle wirtualnej rzeczywistości. Następnie, chwyta kontrolery i przenosi się do podwodnego świata pełnego przygód. Dzięki goglom 360 stopni z każdej strony otacza go niesamowity wodny świat.

 

Polecamy inne symulatory Morskie