SYMULATOR BOLIDU FORMUŁY 1 (F1) WYNAJEM VR NA IMPREZY, SPOTKANIA FIRMOWE, KONFERENCJE, TARGI

Skorzystaj z naszej oferty na wynajem symulatora bolidu f1 VR. Zapewnij sobie niezapomnianą atrakcję na Twoją imprezę firmową lub integracyjną, targi i wystawy, a także na prezentacje, konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe lub inne wydarzenie o charakterze komercyjnym lub prywatnym. Nasze bolidy są zaawansowane technologicznie i przykuwają uwagę swoim wyglądem. F1 symulator na wynajem możemy dostarczyć do każdego miejsca w kraju, Warszawa, Poznań, Katowice, Kraków, Wrocław, Gdańsk czy Łódź. Aby zobaczyć cenę wynajmu symulatora Formuły 1, zapraszamy do naszego cennika. 

JAK WYGLĄDA ZABAWA Z WYKORZYSTANIEM SYMULATORA BOLIDU F1 W WERSJI VR?

Symulator formuły 1 jest intuicyjny i bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu do gry może dołączyć każdy, nawet najmniej doświadczony gracz. Cała rozgrywka przebiega w następujący sposób: kierowca zasiada za kierownicą pojazdu, następuje ustawienie pedałów oraz start gry.
Każda rozgrywka składa się zazwyczaj z dwóch etapów (zgodnie z życzeniami naszych klientów możemy ją jednak dowolnie modyfikować).
Pierwszy etap wyścigu na symulatorze to tzw. okrążenie rozgrzewkowe „zapoznawcze”, drugie okrążenie to już właściwy etap wyścigu konkursowego.
Najlepsze czasy odnotowywane przez kierowców zostają zapisane na tablicy LCD. Mogą ją podziwiać wszyscy uczestnicy obecni na targach, prezentacjach, imprezach czy konferencjach. F1 symulator na wynajem może być również wykorzystywany jako bolid wystawowy.

DANE TECHNICZNE
Symulator F1: 

Przez 1 godz. skorzysta: 20 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 400 kg (nie niszczy parkietu)
Do transportu: szerokość 160 cm, długość 450 cm, wysokość 120 cm
Po rozłożeniu: szerokość 180 cm, długość 500 cm, wysokość 120 cm
Uwagi: Do montażu urządzenia w pomieszczeniach wymagany jest ciąg komunikacyjny o szerokości minimum 160 cm, bez schodów (ewentualnie pojedyncze stopnie).

CO ZYSKUJESZ W CENIE WYNAJMU BOLIDU VR FORMUŁY 1?

Dostarczymy Ci w pełni odwzorowany symulator bolidu f1 w skali 1:1, zawierający profesjonalną kierownicę, pedały, kokpit, a także oryginalne koła oraz felgi.
Symulator formuły 1 VR na wynajem jest wyposażony we wszelkie niezbędne oraz najnowsze rozwiązania technologiczne.
W tym zaprogramowane oficjalne tory F1, a nawet polskie trasy (Poznań i Kielce). Natomiast całość przebiegu rozgrywki może być transmitowana w wysokiej jakości za pomocą nowoczesnych monitorów tak, aby inni uczestnicy wydarzenia mogli na żywo podziwiać i kibicować osobom korzystającym z symulatora VR.
Dodatkowo, w ramach współpracy z nami, czyli firmą prowadzącą wynajem symulatorów VR, otrzymasz również pełne wsparcie w obsłudze sprzętu podczas trwania wydarzenia. Ponadto, damy Ci możliwość pełnego spersonalizowania bolidu na Twoje potrzeby – w tym zmiany szaty graficznej samochodu czy dodania logotypu firmy. Aby jeszcze bardziej zaangażować Twoich gości, otrzymasz od nas możliwość przeprowadzenia zawodów i konkursów np. na najlepszego kierowcę bolidu f1.

Polecamy inne symulatory motoryzacyjne