Symulator PIT-STOP - wynajem na imprezy firmowe, pikniki i eventy

Symulator Pit-stop na wynajem jest świetnym pomysłem na nowoczesną atrakcję na różnego rodzaju imprezy. Pit stop jest profesjonalnym, dwustanowiskowym symulatorem szybkiej wymiany kół na czas. Skorzystaj z oferty naszej firmy i wynajmij oryginalny gadżet na swoją imprezę, piknik, prezentację, konferencję, spotkanie firmowe czy event. Ponadto, symulator szybkiego odkręcania koła sprawdzi się zarówno na imprezach motoryzacyjnych i rajdowych oraz na eventach związanych z bezpieczeństwem na drodze.

Wynajem symulatora Pit-Stop jako atrakcja na imprezy i eventy

Podczas wyścigu rajdowego najważniejsza jest szybkość i precyzja wszystkich członków zespołu. Dzięki naszemu urządzeniu każdy uczestnik zabawy może nie tylko sprawdzić się, ale także udoskonalić swoje umiejętności manualne. Koła w symulatorze można zmieniać przy pomocy tradycyjnego klucza albo wkrętarki. Symulator szybkiego odkręcania koła pit stop świetnie nadaje się do przeprowadzania konkursów polegających na wymianie kół na czas. Nad przebiegiem całej zabawy oraz bezpieczeństwem graczy czuwa wykwalifikowany i sprawdzony personel.

DANE TECHNICZNE
Symulator Pit-Stop: 

Przez 1 godz. skorzysta: 30 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 50 kg
Do transportu: szerokość 66 cm, długość 168 cm, wysokość 80 cm
Po rozłożeniu: szerokość 66 cm, długość 180 cm, wysokość 80 cm

Zasady zabawy na symulatorze wymiany koła na wynajem

W opcji konkursowej uczestnicy zajmują miejsca po przeciwległych stronach symulatora Pit-Stop. Następnie, czekają na znak START osoby z naszej obsługi, która rozpoczyna konkurs zmiany koła. Zabawa polega na zdjęciu uszkodzonego koła i założeniu nowego. Wygrywa ten zawodnik lub drużyna, której wymiana koła zajęła najmniej czasu. Tempo wymiany koła oraz solidność przykręcenia śrub ocenia nasz pracownik. Uczestnicy zabawy mają 5 minut na wykonanie zadania.

symulator szybkiego odkręcania koła wynajem

Pit-Stop wynajem

Pit-Stop wynajem

Polecamy inne symulatory motoryzacyjne