You are currently viewing 5. Symulator Dakar, WRC

Symulatory rajdowe 4×4 - wynajem na imprezy firmowe, targi oraz szkolenia

Symulator rajdowy Dakar WRC na wynajem jest profesjonalnym i nowoczesnym urządzeniem na różnego rodzaju imprezy czy eventy. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która posiada dwuosobowy symulator jazdy WRC. Dzięki takiej atrakcji, każdy uczestnik zabawy może poczuć się jak zawodowy kierowca wyścigowy. Symulator jazdy Dakar 4×4 posiada oryginalną rajdową kierownicę, która podczas symulacji do złudzenia przypomina zachowanie prawdziwej kierownicy, ponieważ trzęsie podczas kierowania. Co więcej, symulator samochodu terenowego wyposażony jest również w manualną skrzynię biegów oraz wyświetlacze LCD mówiące o stanie paliwa czy biegach. Symulator jazdy terenowej na wynajem posiada także 4 monitory 24’’ oraz komplet siłowników odtwarzających wstrząsy samochodu jadącego z dużą prędkością po nierównościach. Uczestnik, ze względu na takie wyposażenie symulatora odczuwa wszystkie nierówności toru na własnej skórze. W dodatku, jeszcze lepsze wrażenia całej atrakcji podczas zabawy daje jazda z wykwalifikowanym pilotem rajdowym, który pilotuje na sąsiednim fotelu.

Symulator jazdy 4x4 na wynajem - Dakar WRC

Symulator wypraw terenowych na wynajem może być połączony za pomocą sieci z innymi symulatorami rajdowymi. Dzięki temu, kilku zawodników jednocześnie może wspólnie bawić się i ścigać na tym samym torze. Sprzęt obsługuje oryginalne gry, takie jak np.: Dakar, WRC, DTM, Porsche Cup, ale i nie tylko. Symulator jazdy Dakar 4×4 daje również możliwość użycia dowolnej szaty graficznej zewnętrznej oraz w samej grze. Grafika dopasowywana jest do charakteru organizowanej imprezy oraz jej tematyki. Ponadto, symulatory off-road wynajem umożliwiają uczestnikowi komunikacje kierującego z pilotującym za pomocą specjalnych słuchawek.  

DANE TECHNICZNE
Symulator rajdowy DAKAR 4×4:

Przez 1 godz. skorzysta: 20 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 150 kg (nie niszczy parkietu)
Do transportu: szerokość 144 cm, długość 110 cm, wysokość 165 cm
Po rozłożeniu: szerokość 180 cm, długość 210 cm, wysokość 165 cm
Uwagi: wymagany jest ciąg komunikacyjny (drzwi, winda, korytarz) o szerokości min: 110 cm

Jak wygląda zabawa na symulatorze jazdy na wynajem?

Zabawa na symulatorze Dakar WRC na wynajem jest niezwykle prosta i intuicyjna. Uczestnik zabawy siada obok swojego wykwalifikowanego pilota, a nasz instruktor objaśnia zasady, obsługę wirtualnego pojazdu i włącza grę. Cała zabawa polega na tym, aby jak najszybciej przejechać okrążenie. Pierwsze z nich jest testowym okrążeniem dla rozgrzewki i zapoznania się ze sprzętem, zaś kolejne jest już rundą konkursową. Wszystkie czasy uczestników zapisywane są na tablicy wyników LCD. Następnie, najlepszych kierowców zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju finałowym, po to, aby wyłonić najlepszego kierowcę na organizowanej imprezie. Dwuosobowy symulator samochodu terenowego i jazdy terenowej 4×4 na wynajem zainteresuje rajdami wszystkich uczestników eventu.

 symulator samochodu terenowego wynajem

Polecamy inne symulatory motoryzacyjne