Symulator rajdowy - wynajem na imprezy firmowe, szkolenia oraz targi w Warszawa, Poznań, Gdańsk, Trójmiasto, Kraków oraz na terenie całego kraju

Symulator jazdy rajdowej Extra Kokpit WRC do wynajęcia jest wyjątkowym urządzeniem stworzonym dla prawdziwych fanów wyścigów samochodowych. Atrakcje rajdowe wyposażone są w najwyższej jakości ruchomą platformę oraz panoramiczny obraz. Posiadają także urządzenia sterujące, takie jak kierownica G27 albo Fanatec Clubsport, ruchomy fotel na specjalnych siłownikach oraz nowoczesną aluminiową konstrukcję i oświetlenie LEDowe. Kokpit WRC, czyli symulator rajdowy na wynajem zapewnia niesamowite wrażenia nie tylko najmłodszym uczestnikom zabawy, ale również dorosłym fanom motoryzacji. Nasze symulatory mają możliwość zbudowania sieci, dzięki której kilku uczestników jednocześnie może ścigać się na symulatorze. Uczestnicy mogą także wybierać spośród wielu marek aut wyścigowych, a na życzenie klienta możemy również okleić logo firmy na bokach symulatora rajdowego.

Zabawa na symulatorze rajdowym - zasady

Uczestnik zabawy zajmuje miejsce za kierownicą wirtualnego pojazdu sportowego. Dopiero, po krótkim instruktarzu nasza obsługa włącza grę. Zabawa polega na jak najszybszym przejechaniu okrążenia na wybranym przez uczestnika torze. Tam pokonuje dwa okrążenia toru. Pierwsze z nich jest testowe, kolejne już konkursowe, na którym liczy się czas przejechanego okrążenia.

DANE TECHNICZNE
Symulator jazdy: 

Przez 1 godz. skorzysta: 20 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 150 kg (nie niszczy parkietu)
Do transportu: szerokość 88 cm, długość 100 cm, wysokość 150 cm
Po rozłożeniu: szerokość 130 cm, długość 200 cm, wysokość 150 cm

Ruchomy Symulator jazdy, czyli atrakcja, która sprawdzi się na każdej imprezie

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług – zestawów rajdowych oraz imprez f1. Organizujemy tematyczne eventy związane z motoryzacją, wyścigami oraz bezpieczeństwem na drodze. Posiadamy nie tylko nowoczesne symulatory jazdy, ale i niezbędne rekwizyty i inne urządzenia, na których uczestnicy imprezy mogą sprawdzić swoją zręczność, szybkość czy refleks.

Symulator jazdy wynajem

Symulator jazdy wynajem

Symulator jazdy wynajem

Polecamy inne symulatory motoryzacyjne