Profesjonalny symulator jazdy samochodem na wynajem

Podwójny symulator do nauki jazdy na wynajem jest urządzeniem, które świetnie sprawdzi się zarówno dla osób uczących się zasad ruchu drogowego, jak i tych którzy na co dzień są już kierowcami. W trakcie zabawy nasi pracownicy szczególną uwagę zwracają na przestrzeganie przepisów prawa drogowego oraz stosowanie się do znaków. Symulator jazdy miejskiej posiada również możliwość wyświetlania na ekranie wirtualnego obrazu miasta, pełnego skrzyżowań, rond, obwodnic oraz różnorodnych sytuacji na drodze, z którymi może spotkać się kierujący pojazdem. Nasz symulator miejski na wynajem zachowuje się podczas symulacji jak prawdziwy samochód, przez co zabawa jest niezwykle realistyczna.

Podwójny symulator jazdy na wynajem

Z naszego symulatora mogą skorzystać zarówno osoby posiadające prawo jazdy, jak i te które chcą sprawdzić jak to jest kierować pojazdem. Podwójny symulator do nauki jazdy wynajem został stworzony specjalnie po to, aby doskonalić umiejętności przyszłych kierowców. Nasza obsługa bacznie przygląda się i czuwa nad całym przebiegiem szkolenia, udzielając przy tym instrukcji. Symulator jazdy miejskiej idealnie sprawdza się na wszelkich imprezach o charakterze motoryzacyjnym.

DANE TECHNICZNE
Symulator miejski PRO: 

Przez 1 godz. skorzysta: 10 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 200 kg (nie niszczy parkietu)
Do transportu: szerokość 144 cm, długość 110 cm, wysokość 165 cm
Po rozłożeniu: szerokość 144 cm, długość 210 cm, wysokość 165 cm
Uwagi: Do montażu urządzenia w pomieszczeniach wymagany jest ciąg komunikacyjny o szerokości minimum 110 cm, bez schodów.

Jak wygląda zabawa na symulatorze nauki jazdy po mieście na wynajem?

Uczestnik siada za kierownicą symulatora i wyrusza w drogę po wirtualnym mieście. Jego zadaniem, jest przejechanie 3 kilometrowego odcinka po zatłoczonej ulicy, a każde wykroczenie jest karane punktami karnymi. Uczestnik, który zdobędzie powyżej 21 punktów karnych kończy zabawę. W dodatku, system symulatora nauki jazdy samochodem umożliwia przeprowadzenie konkursu na najlepszego kierowcę.

Symulator miejski na wynajem daje również możliwość jazdy ekologicznym pojazdem. Ze względu na środowisko symulator ekojazdy pozwala użytkownikowi poczuć jak prowadzi się samochód, który wytwarza znacznie mniej szkodliwych substancji do atmosfery.

Symulator miejski PRO

Symulator miejski PRO

Symulator miejski PRO

Polecamy inne symulatory motoryzacyjne