Symulator rajdowy VR 9D - wynajem na imprezy, pikniki firmowe, targi i eventy

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesny symulator wyścigów VR na ruchomej Platformie z hełmem Oculus Rift. Takie urządzenie na pewno zaskoczy Twoich gości, bowiem jest to najnowocześniejsze urządzenie wirtualnej rzeczywistości na rynku. Symulator rajdowy VR został wykonany z najwyższej jakości materiałów z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Profesjonalny symulator wyścigowy 9D VR na wynajem, potrafi poruszać się w każdym kierunku, dzięki czemu wirtualne zawody są niezwykle realistyczne i przekonywujące. Jest to idealna atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dla osób dorosłych.

Symulatory samochodowe VR na wynajem (sposób zabawy)

Zainteresowany zabawą na symulatorze zajmuje miejsce w fotelu kierowcy, a nasza profesjonalna obsługa pomaga w prawidłowym założeniu hełmu VR Oculus Rift oraz zapięciu pasów bezpieczeństwa. Po krótkim instruktarzu przenosimy uczestnika w wyjątkowy świat wirtualnej rzeczywistości. Jazda na symulatorze trwa od 2 do nawet 6 minut. Użytkownik ma możliwości jazdy samochodem rajdowym/osobowym/4×4/Dakar lub samochodem ciężarowym, Tirem albo autobusem. Jesteśmy w stanie zorganizować turniej wyścigowy nie tylko dla firm.

DANE TECHNICZNE
Symulator rajdowy 9D VR: 

Przez 1 godz. skorzysta: 20 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (60 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/2kW – zwykłe gniazdko (proszę o osobny bezpiecznik 16A)
Ciężar symulatora: 350 kg (nie niszczy parkietu)
Do transportu: szerokość 130 cm, długość 130 cm, wysokość 130 cm
Po rozłożeniu: szerokość 200 cm, długość 200 cm, wysokość 220 cm
Uwagi: Do montażu urządzenia w pomieszczeniach wymagany jest ciąg komunikacyjny o szerokości minimum 130 cm, bez schodów

Wynajem symulatora rajdowego VR 9D na imprezy - Turniej wyścigowy dla firm

Symulator rajdowy VR wynajmujemy wraz z naszą obsługą oraz transportem w wyznaczone przez organizatora miejsce. Do ustawienia symulatora rajdowego potrzebne jest równe oraz suche podłoże. Symulator samochodu VR może być transportowany np.: windą towarową. Urządzenie nie pozostawia śladów ani nie niszczy podłoża. W celu zapewnienia jak najlepszej obsługi proponujemy, aby zainstalować atrakcję na miejscu organizowanego eventu z minimum jednodniowym wyprzedzeniem.

Symulator rajdowy VR 9D

Symulator rajdowy VR 9D

Symulator rajdowy VR 9D

Polecamy inne symulatory motoryzacyjne