Symulator jazdy VR 5D wynajem na imprezy firmowe, szkolenia, targi oraz pikniki

U nas znajdziesz ruchomy symulator jazdy VR 5D do wynajęcia. Jest to urządzenie, które sprawdzi się na imprezach organizowanych dla miłośników szybkiej sportowej rywalizacji. Symulator 5D jest połączeniem ruchomej platformy, gogli VR Oculus Rift oraz innych elementów, dzięki którym użytkownicy mogą poczuć się jak w prawdziwym samochodzie rajdowym. Całe wyposażenie symulatora (kierownica, pedały, skrzynia biegów i siłowniki) imitują przeciążenia pojazdu, a dzięki goglom VR uczestnik widzi całą deskę rozdzielczą oraz swojego wirtualnego pasażera. Polecamy symulatory jazdy na wirtualnym torze Poznań, Kielce, Radom i innych.

Wynajem symulatorów VR 5D jako doskonałe atrakcje eventowe

Rajdowe symulatory VR wprowadzają użytkownika w świat wirtualnej rzeczywistości. Przenoszą każdego ochotnika na wirtualny tor, w którym może ścigać się jednocześnie z innymi zawodnikami. W dodatku, dajemy również możliwość nałożenia logo lub logotypu firmy na urządzenie lub pojazd w grze. W przypadku imprezy plenerowej wszystkie atrakcje VR możemy umieścić pod namiotem ochronnym. Ponadto przygotowaliśmy gotowe zestawy na imprezy rajdowe, które składają się z kilku symulatorów, tematycznego wystrojutablicy wynikówtrenażera i pit stopu.

DANE TECHNICZNE
Symulator jazdy VR 5D: 

Przez 1 godz. skorzysta: 20 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 150 kg
Do transportu: szerokość 88 cm, długość 85 cm, wysokość 155 cm
Po rozłożeniu: szerokość 130 cm, długość 165 cm, wysokość 155 cm

Jak wygląda zabawa na symulatorze jazdy VR 5D?

Zabawa na symulatorze VR 5D polega na przejechaniu przez uczestnika na wybranym torze okrążenia w jak najkrótszym czasie. Do przejechania są dwa okrążenia, z czego pierwsze jest tak zwaną jazdą próbną dla gracza. Drugie okrążenie, jest okrążeniem konkursowym, a wynik jazdy zapisywany jest na tablicy LED, po to, aby pod koniec turnieju wyłonić najlepszego gracza.

Symulator jazdy VR 5D

Symulator jazdy VR 5D

Symulator jazdy VR 5D

Polecamy inne symulatory motoryzacyjne