Bieżnia VR do wynajęcia na różnego rodzaju imprezy, targi, szkolenia oraz spotkania firmowe

Skorzystaj z naszej oferty i wynajmij profesjonalną bieżnię VR. Zafunduj sobie nowoczesną atrakcję na swoją imprezę firmową, integracyjną, szkolenie, konferencję lub piknik. Zatroszcz się o swoich gości i podaruj im niezapomnianą zabawę z bieżnią wirtualnej rzeczywistości. Bieżnia VR do wynajęcia pozwala na przeniesienie się do wirtualnego świata, w którym zwiedzamy na przykład poligon wojskowy, średniowieczny zamek lub przestrzeń kosmiczną.

Symulator bieżni VR do wynajęcia na imprezę

Oferowana przez naszą firmę bieżnia jest wielokierunkowym urządzeniem wirtualnej rzeczywistości, które działa jak kontroler i pozwala graczowi na swobodne poruszanie się w wirtualnym świecie gry. Do poruszania się służy specjalna platforma. Użytkownik natomiast, jest odgrodzony od otoczenia specjalnym pierścieniem zawierającym dodatkowo pas bezpieczeństwa, podtrzymujący gracza przy ewentualnej utracie równowagi. Do odczytywania ruchów, służy dodatkowa zewnętrzna kamera. Użytkownik po założeniu specjalnych gogli automatycznie przenosi się do wirtualnego świata świetnie się przy tym bawiąc. W ofercie posiadamy kilka różnorodnych scenariuszy, na przykład o tematyce morskiej czy kosmicznej. Oryginalne atrakcje eventowe przede wszystkim spodobają się amatorom gier VR, w których do ręki dostajemy karabin i bierzmy udział w realistycznej bitwie.

DANE TECHNICZNE
Bieżnia VR:
Przez 1 godz. skorzysta: 10 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (60 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 150 kg 
Do transportu: szerokość 100 cm, długość 100 cm, wysokość 150 cm
Po rozłożeniu: szerokość 300 cm, długość 300 cm, wysokość 150 cm

Jak wygląda zabawa na wirtualnej platformie na wynajem?

Użytkownik po odbyciu krótkiego szkolenia wchodzi na bieżnię, wkłada gogle VR i chwyta za kontrolery. W międzyczasie śmiałek automatycznie zostaje przeniesiony do magicznego świata, w którym zmaga się z potworami, wodnymi zwierzętami i nie tylko. Dodatkowo, nad przebiegiem zabawy czuwa nasz doświadczony i wykwalifikowany personel, który nie dość że objaśni zasady gry to podpowie uczestnikom zabawy jak przejść grę. Podobnie jak na innych naszych atrakcjach, istnieje możliwość przeprowadzenia konkursu, a wyniki wyświetlimy na tablicy LCD.