Symulator lotniczy VR - wynajem na imprezy firmowe

Ruchomy symulator lotniczy VR jest oryginalnym urządzeniem idealnie odwzorowującym lot myśliwcem lub helikopterem. Podobnie jak inne nasze atrakcje na event, symulator lotu VR wykonany jest z profesjonalnych materiałów, z dbałością o nawet najmniejszy jego element. Symulator VR posiada również profesjonalny wolant, przepustnicę oraz pedały sterujące. Co więcej, posiada także ruchomy fotel, który dodatkowo uatrakcyjnia całą zabawę. Uczestnik nie dość, że widzi, ale również czuje to, co prawdziwy pilot myśliwca, szybowca czy helikoptera. W dodatku, cała zabawa jest niezwykle realistyczna, bowiem symulator został dodatkowo wyposażony w wirtualne gogle na imprezę lotniczą. Dzięki nim, każdy amator latania może przeżyć coś, czego nie zapomni do końca życia i poczuje się tak, jakby naprawdę sterował prawdziwą latającą maszyną.

Wynajem symulatorów lotu VR na Twoją imprezę

Symulator lotniczy VR na wynajem ma możliwość ustawiania poziomu trudności. Dlatego też, z tego typu atrakcji mogą korzystać zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Co więcej, istnieje również możliwość startowania z lotnisk krajowych z Warszawy, Gdańska, Poznania, Krakowa, Wrocławia oraz z lotnisk zagranicznych. Można nałożyć odpowiednie logo na symulator. Ponadto, udostępnimy Ci gotowy scenariusz lotu i wirtualne gogle na imprezę lotniczą, a także wynajmiemy jednoosobowy albo dwuosobowy symulator lotu VR. Posiadamy na wynajem aż 4 pojedyncze oraz 2 dwuosobowe symulatory lotów vr, które są w stanie obsłużyć w ciągu godziny ponad 100 osób.

DANE TECHNICZNE
Symulator lotu VR:
Przez 1 godz. skorzysta: 20 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 120 kg (nie niszczy parkietu)
Do transportu: szerokość 89 cm, długość 100 cm, wysokość 150 cm
Po rozłożeniu: szerokość 130 cm, długość 200 cm, wysokość 150 cm
Branding: istnieje możliwość brandingu na tablicach symulatora

Atrakcje lotnicze VR na wynajem - zasady zabawy

Zabawa na symulatorze lotów VR jest niezwykle prosta. Wystarczy, że uczestnik zajmie miejsce pilota w symulatorze lotu na wynajem. Nasz pracownik udzieli kilku wskazówek i uruchomi grę. Zabawa polega na poderwaniu maszyny latającej do góry, okrążeniu lotniska oraz na bezpiecznym posadzeniu maszyny we wskazanym przez instruktora miejscu. Cała zabawa trwa 4-5 minut, więc podczas imprezy mogą wszyscy zabawić się w pilota, a następnie nasza ekipa wybierze najlepszego kapitana.  

Symulator lotniczy VR

Symulator lotniczy VR