Symulator jazdy na rowerze VR wynajem na targi, imprezy, pikniki i festyny

Profesjonalny symulator jazdy na rowerze VR (Magic Bike) jest wyjątkową atrakcją VR na różnego rodzaju imprezy, spotkania, konferencje, targi oraz eventy. Symulator sportowy VR daje wiele możliwości świetnej zabawy, rozwijając przy tym aktywność ruchową. Uczestnicy tego typu rozrywki muszą połączyć aktywność ruchową ze światem wirtualnej rzeczywistości. Im szybciej pedałują, tym szybciej poruszają się po magicznej projekcji. Zasady gry są niezwykle proste, ponieważ steruje się nią za pomocą balansu tłowia. Symulator jazdy VR na wynajem posiada kilka dostępnych gier o różnej tematyce, którą z łatwością możemy dopasować indywidualnie do każdego ochotnika. Oferujemy między innymi: jazdę po torze wyścigowym, wyścigi konne na dzikim zachodzie, jazdę i lot na Pegazie, a także wyścig kolarski i jazdę czołgiem. Podsumowując, możliwości VR jest wiele, a zabawa przednia.

Magic Bike VR wynajem na imprezy: SYMULATOR LOTU JEDNOROŻCEM, JAZDY CZOŁGIEM I INNE

Oferujemy zabawę na symulatorze roweru VR na wynajem, który jako jedyny symulator na rynku posiada wbudowany system “Direct Drive”. Jego zaletą jest to, że w czasie rzeczywistym idealnie odwzorowuje doznania towarzyszące podczas jazdy po różnych nawierzchniach oraz nachyleniu trasy. Co więcej, Magic Bike VR wynajem pełni funkcje również trenażera. Jest używany przez zawodowców i daje wrażenie uczestnictwa w prawdziwym wyścigu. Za pomocą naszego symulatora VR uczestnik zabawy może przekonać się na własnej skórze jak wygląda np.: wyścig kolarski oraz wykazać się swoimi umiejętnościami.

Pedałując możemy napędzać różne maszyny lub wykonywać zadania. Magiczny rower to atrakcja, która sprawdzi się na imprezy i eventy sportowe, lotnicze, western, militarne, morskie i motoryzacyjne.

Propozycje zabawy: 
1. symulator rowerowy VR – kto pierwszy do mety 
2. symulator lotu jednorożcem VR– zebrać magiczne przedmioty z wierzchołków drzew 
3. symulator jazdy czołgiem VR – wygrać z przeciwnikiem 
4. symulator kowboja VR – złapać rabusiów 
5. symulator roweru wodnego VR- zadanie: nakarmić wszystkie kaczki
6. symulator formuły 1 VR – kto pierwszy do mety
7
. symulator lotu helikopterem VR – zestrzel bazy nieprzyjaciela

DANE TECHNICZNE
Magic Bike VR: 

Przez 1 godz. skorzysta: 15 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 100 kg
Do transportu: szerokość 87 cm, długość 200 cm, wysokość 170 cm
Po rozłożeniu: szerokość 87 cm, długość 200 cm, wysokość 170 cm
Uwagi: Do montażu urządzenia w pomieszczeniach wymagany jest ciąg komunikacyjny o szerokości minimum 90 cm, bez schodów (ewentualnie pojedyncze stopnie).

 

Jak wygląda zabawa na symulatorze jazdy rowerem VR i jakie są jej zasady?

Osoba chętna zajmuje wyznaczone miejsce w symulatorze jazdy na rowerze VR. Następnie, w sposób automatyczny uczestnik zabawy zostaje przeniesiony na start wybranego wyścigu. Jego zadaniem i jednocześnie głównym celem jest osiągnięcie jak najlepszego czasu. Dodatkowo, posiadamy specjalne ekrany LCD, na których możemy wyświetlić czasy najlepszych graczy i w rezultacie wyłonić najlepszego z nich. Posiadamy bogaty wybór gier, dlatego każdy uczestnik organizowanej imprezy na pewno wybierze coś dla siebie.

Magic Bike VR wynajem

Magic Bike VR wynajem

Magic Bike VR wynajem

Polecamy inne ruchome symulatory z goglami VR