Symulator rajdowy VR 9D - wynajEm na imprezy firmowe, szkolenia, targi

Symulator jazdy samochodem VR 9D na wynajem to połączenie ruchomej platformy z przeciążeniami wraz z wirtualną rzeczywistością. W związku z tym atrakcja przeznaczona jest dla najbardziej wymagających klientów. Urządzenie wyposażone jest w 6 siłowników HEXAPOD, które wytwarzają silny ruch dodatkowo imitujący przeciążenia. W rezultacie, podczas jazdy na naszym symulatorze VR można odczuć wszystkie nierówności drogi na własnej skórze.  Nasza firma jako jedyna firma w Polsce posiada taką atrakcję, gdzie w bardzo realistyczny sposób możemy prowadzić na przykład samochód rajdowy, bolid F1, samochód elektryczny lub inny, dowolnie wybrany pojazd. Do Państwa dyspozycji mamy ok. 90 pojazdów oraz kilkadziesiąt najpopularniejszych tras, również F1 w technologii gogli VR. W pakiecie oferujemy profesjonalną obsługę, transport i ubezpieczenie. Wirtualna rzeczywistość polecamy szczególnie na imprezy firmowe i integracyjne. Ponadto, nasz symulator WRC 9D idealnie sprawdza się na wszelkich wydarzeniach, spotkaniach biznesowych, podczas przerwy kawowej, czy jako dodatkowy element na Państwa stoisku targowym. 

Atrakcja eventowa - symulator jazdy z goglami VR na wynajem

Przez cały czas trwania imprezy nasza obsługa (w tym anglojęzyczna) nadzoruje zabawę gości oraz udziela niezbędnych wskazówek. Im więcej emocji, tym ciekawszy event. Większy poziom adrenaliny uzyskamy, gdy do symulatora dodamy ekran LCD z wynikami i w rezultacie będziemy mieć możliwość wyłonienia zwycięzcy na Państwa imprezie rajdowej. Polecamy również wynajem innych atrakcji rajdowych w technologii wirtualnej rzeczywistości. Nasz symulator WRC 9D spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów podczas imprez okolicznościowych, turniejów wyścigowych, imprez dla pracowników firm. Dodatkową cechą urządzenia jest możliwość umieszczenia Państwa LOGO firmowego czy nałożenia reklamy klienta w widocznych miejscach naszego symulatora VR. 

DANE TECHNICZNE
Symulator rajdowy 9D VR:

Przez 1 godz. skorzysta: 15 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (60 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 350 kg (nie niszczy parkietu)
Do transportu: szerokość 130 cm, długość 130 cm, wysokość 130 cm
Po rozłożeniu: szerokość 200 cm, długość 200 cm, wysokość 220 cm
Uwagi: wymagany jest ciąg komunikacyjny bez schodów (drzwi, winda) o szerokości: 130 cm
Branding: Istnieje możliwość umieszczenia logo na tablicach, ponadto wewnątrz gry (na torze)

Jak wygląda zabawa na ruchomym symulatorze wirtualnej rzeczywistości?

Zabawa polega na przejechaniu trasy w jak najkrótszym czasie. Pierwsze okrążenie nasz gość przejeżdża testując symulator jazdy samochodem VR oraz trasę. Zawodnicy, którzy opanowali wirtualny pojazd, są gotowi do wyścigów na czas. Nasza obsługa zadba o wszelkie szczegóły podczas rozgrywki oraz wytypuje najlepszego rajdowca.

Symulator rajdowy VR 9D

Symulator rajdowy VR 9D

Symulator rajdowy VR 9D