Symulator jazdy VR wynajem na imprezy firmowe, szkolenia, targi i pikniki

Ruchomy symulator jazdy VR 5D to świetny sposób na fantastyczną rozrywkę dla miłośników szybkiej i ekstremalnej jazdy nie tylko na imprezy z VR na wynajem. Symulator WRC to urządzenie, które jest połączeniem ruchomej platformy, gogli Oculus Rift oraz kilku innych elementów, za pomocą których uczestnicy zabawy mogą czuć się jak w prawdziwym samochodzie rajdowym. Całe wyposażenie czyli kierownica, pedały, skrzynia biegów oraz siłowniki idealnie odwzorowują przeciążenia. Dodatkowo, dzięki goglom VR uczestnik widzi deskę rozdzielczą oraz wirtualnego pasażera.

Wynajem symulatora VR - Warszawa, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Wrocław, Kraków, Katowice

Jedną z najciekawszych atrakcji rajdowych jest symulator jazdy VR 5D. Urządzenie to przede wszystkim przeniesie każdego zawodnika na wirtualny tor, na którym może ścigać się wielu uczestników jednocześnie. Ponadto, dajemy możliwość nałożenia logo firmy na urządzenie lub na pojazd w grze. W przypadku organizowania imprezy na zewnątrz atrakcje VR na wynajem nasza ekipa może umieścić pod specjalnym namiotem ochronnym.

Korzystamy z najnowszych technologi. Po pierwsze w naszych symulatorach zamontowane są kierownice firmy FANATEC. Ponadto, korzystamy z profesjonalnego systemu siłowników. Mamy możliwość zmiany kierownicy na rajdową, F1, WRC.
Trzy bezszwowe monitory 32″, ruchoma Platforma 5D, GOGLE VR Oculus rift, mocny komputer i7 z kartą GTX 1080 tworzą dynamiczny symulator jazdy. 


DANE TECHNICZNE
Symulator rajdowy VR 5D:

Przez 1 godz. skorzysta: 20 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 120 kg 
Do transportu: szerokość 89 cm, długość 100 cm, wysokość 150 cm
Po rozłożeniu: szerokość 89 cm, długość 200 cm, wysokość 150 cm
Branding: istnieje możliwość nałożenia logotypu zarówno na zewnątrz symulatora jak i wewnątrz (na wirtualnym torze)

Zabawa na wynajętym symulatorze jazdy VR

Zabawa na symulatorze VR jest niezwykle łatwa i przyjemna. Polega ona na tym, żeby uczestnik przejechał okrążenie na wybranym torze jak najszybciej. Do przejechania ma 2 okrążenia: pierwsze testowe oraz drugie konkursowe. Podczas organizowanej imprezy można przeprowadzić zawody rajdowe na najlepszego kierowcę (uczestnika eventu). Polecamy także wynajem symulatora samochodu elektrycznego z goglami VR. Jest to idealna atrakcja na imprezy o tematyce „czyste powietrze”. Ponadto posiadamy wystrój rajdowy, który wzbogaci wygląd każdej imprezy rajdowej.