Symulator lotu VR do wynajęcia na różnego rodzaju imprezy, szkolenia, konferencje lub eventy

Skorzystaj z naszej oferty i wynajmij symulator lotów VR. Podaruj sobie niezapomnianą atrakcję na imprezę firmową, prezentacje, konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe lub inne organizowane przez Ciebie przedsięwzięcie. Symulator lotu wynajem jest oryginalnym sprzętem imitującym lot myśliwcem albo helikopterem. Ponadto oferowany przez nasz sprzęt został wykonany z dbałością o każdy szczegół. Symulator lotu VR wynajem został wyposażony w profesjonalny wolant, przepustnicę, pedały sterujące i przede wszystkim ruchomy fotel. Specjalna budowa fotela symulatora lotu sprawia, że gracz czuje się jak za sterami prawdziwej maszyny latającej. Użytkownik za pomocą gogli VR widzi podniebny świat i czuje tą niesamowitą adrenalinę. W dodatku, za pomocą gogli VR prawdziwi amatorzy latania mogą zobaczyć świat z zupełnie innej perspektywy. Symulator lotniczy VR pozwoli niejako „wejść” graczowi w grę i poczuć się częścią tego świata.

Symulator lotniczy do wynajęcia na Twoją imprezę

Nasze symulatory lotu mają możliwość zmiany poziomu trudności, dlatego też mogą z nich korzystać zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Co więcej, umożliwiamy naszym graczom starty z największych lotnisk krajowych (z Warszawy, Gdańska, Poznania, Krakowa czy Wrocławia) oraz z lotnisk zagranicznych. Ponadto, masz również możliwość umieszczenia logo na symulatorze. Nasza firma może Ci również udostępnić gotowe scenariusze na organizowane imprezy lotnicze oraz symulator lotu VR na wynajem jedno dwuosobowy.

Jak wygląda zabawa na wynajmowanym symulatorze lotu VR?

Zabawa na symulatorze nie jest trudna. Wystarczy, że uczestnik zajmie miejsce w symulatorze lotu VR. Potem, nasi pracownicy udzielają mu krótkiego instruktarzu i uruchamiają grę. Zabawa polega na poderwaniu maszyny do lotu, okrążeniu lotniska oraz bezpiecznym posadzeniu maszyny we wskazanym przez instruktora miejscu. Czas przelotu wynosi od 4 do 5 minut. Dodatkowo możemy zaproponować konkurs na najlepszego pilota.

Symulator lotu VR 9D

Symulator lotu VR 9D

Symulator lotu VR 9D

Polecamy inne symulatory z goglami VR