Wynajem symulatorów lotu PRO na imprezy, szkolenia, pikniki i targi

Czy leci z nami pilot? Jako jedyni oferujemy dwuosobowy symulator lotu z pilotem samolotu do wynajęcia na różnego rodzaju eventy i imprezy. Jest to urządzenie w pełni profesjonalne i oryginalne. Wirtualny lot samolotem na wynajem cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko u amatorów podniebnych wojaży, ale i zawodowców oraz dzieci. Możesz sterować największymi statkami powietrznymi świata, ponieważ posiadamy symulator samolotu Boeing, Dreamlinera, Airbus na wynajem i wiele innych podniebnych maszyn do wyboru.

Profesjonalny symulator lotu z pilotem samolotu na wynajem

Symulator Dreamlinera na wynajem został wyposażony w cztery oryginalne monitory LCD oraz ruchome fotele, dzięki czemu użytkownicy czują się, jak za sterami prawdziwego samolotu. Podczas zabawy pilot musi używać wolantu lotniczego, pedałów odpowiadających za lotkę oraz przepustnicy. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz różnego rodzaju maszyn do wyboru. Posiadamy jednosilnikowe śmigłowce kaskaderskie, awionetki, a nawet samoloty pasażerskie.

DANE TECHNICZNE
Symulator lotu PRO:

Przez 1 godz. skorzysta: 20 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 150 kg (nie niszczy parkietu)
Do transportu: szerokość 140 cm, długość 110 cm, wysokość 165 cm
Po rozłożeniu: szerokość 180 cm, długość 210 cm, wysokość 165 cm
Uwagi: wymagamy ciągu komunikacyjnego bez schodów (drzwi, winda) o szerokości: 130 cm

Wirtualny lot samolotem z pilotem na wynajem

Nad bezpieczna zabawą na naszych symulatorach czuwa wykwalifikowana obsługa. Przed każdym startem wirtualnego symulatora każdy z graczy zostaje przeszkolony przez naszego pracownika. Zadaniem gracza jest poderwanie maszyny z pasa startowego i krótki lot. Na koniec pilot wirtualnej maszyny ma prawidłowo nią zawrócić i bezpieczne posadzić samolot na płycie lotniska. Fotel drugiego pilota zajmuje nasz instruktor, który przez cały czas trwania zabawy podpowiada i doradza mniej doświadczonym pilotom.

Polecamy inne symulatory lotnicze w technologii rzeczywistości wirtualnej