Symulator lotu 9D VR F16 - wynajem na imprezy, eventy, szkolenia i pikniki firmowe

Nasza firma wynajmuje nowoczesne i profesjonalne symulatory lotów VR 9D F16 na ruchomej platformie z dodatkowym wyposażeniem – hełmem Oculus Rift. Jest to idealne urządzenie na imprezy, ponieważ uczestnicy wirtualnych lotów mają wrażenie jakby rzeczywiście znajdowali się na pokładzie samolotu. Oferujemy lot odrzutowcem, myśliwcem, samolotem pasażerskim i wojskowym, paralotnią, motolotnią, wiatrakowcem, a nawet skok ze spadochronu. Symulator lotniczy 9D VR wykonany jest ze stali nierdzewnej i porusza się we wszystkich kierunkach, co gwarantuje uczestnikom niezapomniane przeżycia. U nas możesz wynająć symulator lotu VR na wszelkie imprezy, targi, konferencje, a także spotkania pracownicze.

Profesjonalny symulator lotniczy 9D VR na wynajem

Nasz symulator lotu 9D w technologii VR na wynajem posiada wbudowana mapę “Drzewiecki Design”, co dodatkowo umożliwia latanie z lotnisk takich jak: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Kraków czy Wrocław. Platforma lotnicza 9D daje także możliwość podziwiania Warszawy z lotu ptaka. U nas możesz oprócz Warszawy zwiedzić największe miasta świata np.: Nowy Jork, Rzym i wiele więcej. Ponadto, na specjalne życzenie klienta możemy dostosować scenariusz zabawy do tematyki organizowanej imprezy. Oferujemy zarówno podróż dookoła świata, zwiedzanie wybranego kraju, miasta, jak i podróż po morzach, obserwację żywiołów i nie tylko. Na symulator pilota samolotu VR możemy nałożyć dowolną grafikę i logo. Oprócz tego wyświetlamy lot z symulatora na ekranie LCD.

DANE TECHNICZNE
Symulator lotu 9D VR:

Przez 1 godz. skorzysta: 20 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 350 kg (nie niszczy parkietu)
Do transportu: szerokość 130 cm, długość 130 cm, wysokość 130 cm
Po rozłożeniu: szerokość 200 cm, długość 200 cm, wysokość 220 cm
Uwagi: wymagany jest ciąg komunikacyjny bez schodów (drzwi, winda) o szerokości: 130 cm
Logo: W miejscach z napisem “logo” mamy możliwość nałożenia reklamy

Jak bawić się na symulatorze lotu VR F-16?

Uczestnik zabawy zajmuje miejsce w fotelu. Następnie, nasi pracownicy udzielą pomocy w prawidłowym założeniu hełmu VR Oculus Rift. Symulator lotniczy na wynajem wyposażony jest pasy w bezpieczeństwa, po to, aby użytkownik czuł się komfortowo podczas wirtualnego lotu. Po krótkim instruktarzu, przenosimy go w wyjątkowy świat wirtualnej rzeczywistości. Urządzenie jest całkowicie bezpieczne, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Lot widokowy trwa około 2-6 minut. Ponadto, posiadamy szeroki wachlarz scenariuszy, które możemy dowolnie zmieniać, także w trakcie trwania imprezy. U nas uczestnicy mają możliwość lotu helikopterem, samolotem pasażerskim, myśliwcem F-16, lekkimi statkami powietrznymi (paralotnią, motolotnią, wiatrakowcem) lub innymi maszynami latającymi.

Polecamy inne symulatory lotnicze w technologii rzeczywistości wirtualnej