Symulator lotu VR 5D - wynajem na imprezy, pikniki firmowe, targi i szkolenia

Symulator lotu VR jest ruchomą platformą 5D wyposażoną w gogle VR najnowszej generacji. Dzięki naszemu urządzeniu każdy uczestnik zabawy może poczuć się jak prawdziwy pilot. W czasie zabawy śmiałkowie latają nad górami w kombinezonach wingsuit. Szybkość i kierunek lotu zależy od pilota, który siedzi za sterami gry. Uczestnik sam wybiera czy ma być to relaksacyjny lot, czy może ekstremalne wojaże. Dodatkowo symulator lotu 5D VR z goglami VR pozwala na zorganizowanie konkursu na najlepszy i najbardziej widowiskowy przelot na wyznaczonej trasie. Nasz symulator daje możliwość latania nad największymi polskimi miastami takimi jak np.: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Katowice, ale i nie tylko.

Atrakcje lotnicze VR na wynajem

U nas możesz wynająć ruchomy symulator lotniczy VR na różnego rodzaju targi. Jest to atrakcja, która niewątpliwie zwróci uwagę wszystkich Twoich gości. Proponujemy wirtualny symulator lotu helikopterem, awionetką, boeing, F-16 w technologi VR. Polecamy loty widokowe VR nad Warszawą, Gdańskiem, Krakowem i innymi miastami całego świata. Co więcej, u nas masz też możliwość nałożenia logo lub logotypu zarówno na zewnątrz urządzenia, jak i na maszynę w grze.

DANE TECHNICZNE
Symulator lotu 5D VR:
Przez 1 godz. skorzysta: 20 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 120 kg (nie niszczy parkietu)
Do transportu: szerokość 89 cm, długość 100 cm, wysokość 150 cm
Po rozłożeniu: szerokość 130 cm, długość 200 cm, wysokość 150 cm

Zabawa na symulatorze lotu VR na wynajem

Zabawa na symulatorze lotów jest niezwykle oryginalna i intuicyjna. Uczestnik zabawy zajmuje miejsce w fotelu. Następnie, po krótkim instruktarzu nasza profesjonalna obsługa pomaga uczestnikowi zabawy założyć hełm VR 5D Oculus i uruchamia grę. W opcji o charakterze rywalizacyjnym zabawa polega na, jak najszybszym przeleceniu trasy. Czas zabawy to aż 3-5 minut. Wrażenia są niezapomniane, a zabawa na naszych symulatorach lotów VR przednia.

Polecamy inne symulatory lotnicze w technologii rzeczywistości wirtualnej