Symulator lotu modelami RC VR do wynajęcia na imprezy firmowe, pikniki, targi, eventy

U nas możesz wynająć symulator lotów modelami RC VR, który jest oryginalnym i profesjonalnym urządzeniem imitującym lot prawdziwymi modelami RC. Symulator do nauki latania samolotem na wynajem został zbudowany z myślą o osobach, które chciałyby posterować modelami samolotów RC. Urządzeniem sterującym jest prawdziwy manipulator lotniczy RC, a trójwymiarowy obraz uzyskujemy dzięki goglom VR rzeczywistości wirtualnej. Do dyspozycji mamy kilka miejsc w plenerze. Możemy przenieść się na łąkę, pole, teren zabudowany lub większe miasto takie jak: Warszawa, Poznań, Gdańsk, Gdynia lub Wrocław. W naszym pakiecie lotniczym RC do zaoferowania mamy kilkanaście maszyn w tym: samoloty z pierwszej wojny światowej, nowoczesne myśliwce F-16, duże boeingi, awionetki, helikoptery, a nawet tekturowe modele RC. Symulator VR modelami pozwala na bezstresowe przeloty bez obaw o kosztowne naprawy modeli RC w przypadku rozbicia bądź uszkodzenia. Zapraszamy do skorzystania z nowoczesnej technologi opartej na goglach VR i rzeczywistości wirtualnej.

Wynajem symulatorów modeli RC na Twoją imprezę

Z naszego stanowiska VR symulatorów modeli mogą korzystać zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. Oferujemy nie tylko lot modelami RC, ale i wirtualne skoki ze spadochronem na wynajem. Posiadamy różne poziomy trudności przelotu. Dostosowujemy pracę urządzenia do wieku uczestnika. Istnieje możliwość nałożenia logotypu wewnątrz gry. Dodatkową opcją w trakcie trwania Państwa imprezy VR jest możliwość przełączenia się na inny program lotniczy. Dzięki goglom VR mamy możliwość skorzystania z gier o tematyce lotniczej np: krótka historia lotnictwa, wirtualna wieża lotnicza, przegląd modeli lotniczych w skali 1:1. Posiadamy scenariusze lotnicze i dostosujemy się do charakteru Państwa imprezy. Nasz symulator do nauki latania i skoku ze spadochronem na wynajem jest oryginalną atrakcją, której nie może zabraknąć na Twojej imprezie. 

DANE TECHNICZNE
Symulator lotów modelami VR:

Przez 1 godz. skorzysta: 10 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 80 kg (nie niszczy parkietu)
Do transportu: szerokość 89 cm, długość 89 cm, wysokość 150 cm
Po rozłożeniu: szerokość 300 cm, długość 300 cm, wysokość 150 cm

Jak wygląda zabawa na symulatorze lotów VR?

Zabawa w goglach VR jest bardzo prosta, wystarczy że uczestnik chwyci manipulator – joystick w symulatorze lotu modelami, a nasza obsługa udzieli mu krótkiego instruktarzu, po czym uruchamia grę. Zabawa polega na poderwaniu wirtualnej maszyny do lotu, okrążeniu lotniska oraz bezpiecznym lądowaniu we wskazanym przez instruktora miejscu. Czas zabawy dla jednej osoby wynosi od 4 do 5 min. 

Polecamy inne symulatory lotnicze w technologii rzeczywistości wirtualnej