Magiczne lustro to najnowszy rodzaj fotobudki którą wynajmujemy na imprezy.

Magiczne lustro na wynajem – alternatywa dla tradycyjnej fotobudki. 
Przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się, czym jest i jak działa magiczne lustro do wynajęcia na różnego rodzaju imprezy o charakterze komercyjnym, jak i prywatnym. Magiczne lustro jest najnowszym urządzeniem dostępnym na polskim rynku, które możesz wynająć na różnego rodzaju imprezy, eventy, targi, pikniki, imprezy integracyjne czy nawet na duże prywatne imprezy rodzinne. 
Całą atrakcję wynajmujemy wraz z naszymi doświadczonymi pracownikami. Tak więc, podczas imprezy nie musisz martwić się o obsługę lustra. Możesz być spokojny, że goście prawidłowo, ale przede wszystkim bezpiecznie, będą korzystali z całego urządzenia. Oczywiście, bawiąc się przy tym iście wyśmienicie.
Oferujemy najnowszy rodzaj (pod względem technologicznym) tradycyjnej foto budki, dzięki której goście mogą zrobić sobie zdjęcie w całej okazałości, a nie jedynie np.: twarzy czy połowy ciała.
Nasze lustro wyposażone jest w specjalny system kolorowych animacji oraz komunikatów dźwiękowych. To też niewątpliwie zachęci Twoich gości do uczestniczenia w zabawie oraz do robienia śmiesznych zdjęć na imprezę.
Magiczne lustro jest samoobsługowe, a zrobienie zdjęcia jest banalnie proste. Wystarczy tylko stanąć przed nim pojedynczo (albo w grupie), poprawić ubranie, makijaż i “pstryk” – zdjęcie zrobione. Po wykonaniu fotki, lustro zamienia się w tablet, na którym zdjęcie można dodatkowo podpisać.
Następnie, zdjęcie można wydrukować oraz wysłać na swoją skrzynkę mailową lub bezpośrednio na Facebooka.
Nad przebiegiem całej zabawy czuwa nasz wyszkolony i kompetentny animator. Co więcej, zapewnia on również uczestnikom zabawy różnego rodzaju gadżety i zabawne rekwizyty. Ponadto, w pakiecie otrzymasz czerwony dywan oraz srebrne słupki, które mają za zadanie odgrodzić przestrzeń wokół magicznego lustra.
Wszystko dla zapewnienia elegancji podczas całej imprezy!
Najlepsza atrakcja na Twoją imprezę firmową, piknik, festyn, szkolenie lub jakiekolwiek inne wydarzenie.
Tło zdjęcia może być dopasowane tematycznie do organizowanej przez Ciebie imprezy. 

Co więcej, na każdym zdjęciu możesz umieścić logo swojej firmy, jej nazwę, hasło lub slogan, czy nawet datę imprezy.
Dzięki temu nadasz większej wyjątkowości wydarzeniu oraz będziesz miał pewność, że pozostanie ono na długo w pamięci Twoich gości.

czym jest i jak działa magiczne lustro do wynajęcia na różnego rodzaju imprezy.

Ekran green screen w magicznym lustrze.
Dodatkowo, magiczne lustro posiada tzw. funkcję green screen, która pozwala na robienie zdjęć na dowolnie wybranym tle. To pozwala nam spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających imprezowiczów. Mają oni bowiem możliwość zrobienia wyjątkowego zdjęcia, które z przyjemnością włożą do swojego albumu.
Uczestnicy zabawy stają początkowo na tle w kolorze zielonym, a lustro automatycznie zastępuje je na zdjęciach wybraną grafiką. Do wyboru Twoi goście mają wiele różnych grafik np.: Nowy Jork, Paryż, palmy, plażę, wielbłądy, wodospad, ale i nie tylko. Za pomocą magicznego lustra Twoi goście będą mogli wyruszyć w podróż w wybranie przez siebie miejsca. A po zakończeniu imprezy dostaniesz nośnik pamięci ze wszystkimi wykonanymi przez nich zdjęciami. To tak na pamiątkę :).

Magiczne lustro do wynajęcia na każdą imprezę

Chcesz, aby profesjonalne lustro do robienia zdjęć zagościło na Twoim evencie?
Skontaktuj się z nami! Wystarczy, że wejdziesz na tę stronę i wybierzesz najwygodniejszą dla siebie możliwość kontaktu. My zajmiemy się wynajmem, transportem oraz profesjonalną obsługą magicznego lustra.
Kontakt: Anna Badyna tel. 515223898

Polecamy Także Symulatory w technologii rzeczywistości wirtualnej