Trenażer i alkogogle do wynajęcia na imprezy, szkolenia BHP, pikniki oraz targi

Alkogogle oraz trenażer to urządzenia, których nie może zabraknąć na żadnej imprezie oraz evencie. Alkogogle i narkogogle są gadżetem, które symulują zachowanie osoby pijanej i uświadamiają uczestników, jak dużym zagrożeniem jest osoba pod wpływem alkoholu. Trenażer na wynajem z kolei bada koordynację ruchowo-wzrokową oraz spostrzegawczość użytkownika. Zabawa z tego typu urządzeniami jest niezapomnianą rozrywką i dostarcza gościom wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

Alko okulary i batak na wynajem na każdy event

Atrakcje tego typu świetnie sprawdzają się na każdej organizowanej imprezie i mogą być użytkowane zarówno w budynku, jak i na powietrzu podczas festynu czy pikniku. Ze względu na złe warunki atmosferyczne, w tym nadmierne słońce możemy zaproponować wynajem namiotów ochronnych ułatwiających zabawę. Alkogogle są urządzeniem symulującym upojenie alkoholowe. Zniekształcają widziany obraz tak, że osobie użytkującej alko okulary obniża się koncentracja, spowalnia czas reakcji, a także z trudem określa swój kierunek. Trenażer, czyli symulator refleksu na wynajem natomiast, korzystnie wpływa na procesy percepcyjne i aktywność ruchową. Dlatego mogą z niego korzystać zarówno dorośli, jak i młodsi.

DANE TECHNICZNE
Trenażer + alkogogle: 

Przez 1 godz. skorzysta: 60 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/0,5kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 30 kg
Do transportu: szerokość 125 cm, długość 15 cm, wysokość 200 cm
Po rozłożeniu: szerokość 125 cm, długość 100 cm, wysokość 200 cm

Zasady zabawy na alkogoglach i symulatorze refleksu na wynajem

Zabawa z refleksomierzem polega na jak najszybszym gaszeniu losowo zapalających się lampek. Zabawa trwa 60 sekund, a końcowy wynik wyświetlany jest na tablicy. Symulator mierzenia czasu reakcji świetnie sprawdza się jako urządzenie do przeprowadzania konkursów i pojedynków podczas organizowanej imprezy. Natomiast, żeby uświadomić uczestnikom, z jakim opóźnieniem ludzki umysł reaguje na bodźce w stanie upojenia alkoholowego – zabawę rozpoczynamy od rozstawienia pachołków w niewielkich odstępach. Następnie zakładamy urządzenie symulujące stan nietrzeźwości. Zadaniem uczestnika jest przejść trasę nieskomplikowanego slalomu bez dotykania pachołków.