Wynajem symulatora zderzeń na pikniki, imprezy firmowe oraz targi

 W ofercie naszej firmy znajdziesz również symulator zderzeń na wynajem. Jest to jedno z urządzeń, które składa się na pakiet “Bezpieczny weekend”. Maszyna pokazuje uczestnikom zabawy, jak czuje się kierowca oraz pasażer pojazdu w chwili zderzenia (wypadku).

Symulacja zderzenia czołowego - symulator zderzenia na wynajem

Symulacja zderzenia w naszym symulatorze realizowana jest przy prędkości wynoszącej 8 km/h. Na pierwszy rzut oka jest ona dość mała, ale doświadczenia zdobyte podczas symulacji VR pozwalają uświadomić sobie, co dzieje się z naszym ciałem podczas wypadku i jak duże siły na nie napierają, a także jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa. Dlatego też, symulator zderzeń na wynajem można również nazwać symulatorem zderzenia czołowego. Pakiet atrakcji drogowych zawiera także symulator dachowania czy stanowisko VR o tematyce BHP. W dodatku, cały przebieg zabawy kontroluje nasza obsługa, która pomaga w instruowaniu uczestników zabawy, którzy muszą mieć ukończone 16 lat.

DANE TECHNICZNE
Symulator Zderzenia: 

Przez 1 godz. skorzysta: 40 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: brak
Do transportu: szerokość 70 cm, długość 187 cm, wysokość 140 cm
Po rozłożeniu: szerokość 70 cm, długość 375 cm, wysokość 140 cm
Uwagi: Z urządzenia korzystać mogą osoby powyżej 16 roku życia

Zabawa na symulatorze zderzenia czołowego na wynajem - zasady

Uczestnik zabawy zajmuje miejsce na fotelu symulatora. Następnie zapina pasy bezpieczeństwa i po upewnieniu się, że pasy zabezpieczającego zostały właściwie zapięte, nasza obsługa uruchamia symulator zderzeń na wynajem. Uderzenie następuje z prędkością ok. 8 km/h, ale jest również możliwość ustawienia innej prędkości na życzenie uczestnika zabawy.

Polecamy inne symulatory BHp