Symulator roweru VR - wynajem na targi, pikniki, imprezy i festyny

W ofercie naszej firmy znajdziesz nowoczesne symulatory rowerowe VR. Są to atrakcje, które świetnie pasują na event rowerowy, a także na imprezy kolarskie czy sportowe. Mordercza trasa po hiszpańskiej Asturii? Wyścig kolarski Tour de France? Czy może rekreacyjna jazda po szlakach górskich? Nasz symulator roweru VR na wynajem daje wiele możliwości z dodatkową opcją jazdy w goglach VR.

Nowoczesny symulator rowerowy VR na wynajem

Symulator wyścigu kolarskiego VR jest niepowtarzalnym i jednocześnie jedynym na rynku dostępnym symulatorem rowerowym wyposażonym w system “Direct Drive”. Odczucia towarzyszące podczas używania symulatora są takie, jak podczas jazdy na prawdziwym rowerze. Użytkownik czuje każdą nierówność na drodze i wiele więcej. Posiadamy dwa symulatory rowerowe VR. W przypadku imprezy BHP lub Safety Day proponujemy przejazd bezpiecznymi i malowniczymi trasami.

DANE TECHNICZNE
Symulator roweru VR: 

Przez 1 godz. skorzysta: 15 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 100 kg
Do transportu: szerokość 87 cm, długość 200 cm, wysokość 170 cm
Po rozłożeniu: szerokość 87 cm, długość 200 cm, wysokość 170 cm
Uwagi: Do montażu urządzenia w pomieszczeniach wymagany jest ciąg komunikacyjny o szerokości minimum 90 cm, bez schodów (ewentualnie pojedyncze stopnie).

Na czym polega zabawa na symulatorze kolarskim VR?

Uczestnik zabawy zajmuje miejsce na symulatorze roweru VR, który automatycznie przenosi go na start wybranego przez siebie wyścigu lub wskazanej trasy. Zadaniem użytkownika jest wykręcenie jak najlepszego czasu, który wyświetlany jest na tablicy wyników.

Symulator roweru VR wynajem

Symulator roweru VR wynajem

Symulator roweru VR wynajem

Polecamy inne symulatory BHp