Symulator dachowania - wynajem na imprezy, festyny, pikniki i eventy

W ofercie naszej firmy znajdziesz również profesjonalny symulator dachowania na wynajem. Podaruj sobie oryginalną safety atrakcje na imprezy firmowe, prezentacje, konferencje czy szkolenia. Symulator dachowania jest bowiem jednym z najciekawszych i jednocześnie, wzbudzających ogromne zainteresowanie wśród gości urządzeniem. Symulator wypadku drogowego gwarantuje uczestnikom zabawy bezpieczną symulację dachowania w kontrolowanych warunkach. W dodatku, symulacja dachowania na wynajem daje możliwość przekonania się na własnej skórze jak wygląda wypadek komunikacyjny i pokazuje co dzieje się z ciałem podczas kolizji. Uczestnicy zabawy mają również możliwość przekonania się, jak może być niebezpieczne rozrzucanie przedmiotów w aucie i jak dużą krzywdę mogą zrobić podczas wypadku.

 

Bezpieczna jazda - wynajem symulatora dachowania - atrakcje na safety day

Symulacja dachowania ma za zadanie uświadomić kierowcom i ich pasażerom, jak ważne jest to, aby zapinać pasy podczas jazdy. Gdy symulator podczas imitacji wypadku obraca się i kręci, niezabezpieczone rzeczy obijają się o użytkownika. Jednak, dopiero po przeżyciu symulacji ludzie są wstanie zrozumieć jak może być to groźne.
Symulator dachowania to doskonała atrakcja na szkolenia BHP w firmie lub na imprezie dla pracowników. Symulatory bezpieczeństwa na drodze sprawdzą się również jako atrakcje na Safety Day i dzień bezpieczeństwa. Ponadto pomagają uświadamiać kierowców o zagrożeniach czających się codziennie na drogach. Warto poświęcić temu uwagę, a dzięki naszym urządzeniom możemy połączyć zabawę z edukacją.

DANE TECHNICZNE
Symulator dachowania: 

Przez 1 godz. skorzysta: 40 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Do transportu: szerokość 217 cm, długość 520 cm, wysokość 230 cm
Po rozłożeniu: szerokość 260 cm, długość 520 cm, wysokość 230 cm
Uwagi: Z urządzenia mogą korzystać osoby pow. 16 roku życia!

Symulacja dachowania na wynajem - zasady zabawy

Symulator kręci się wokół własnej osi z bezpieczną dla każdego prędkością (6 obrotów na minutę). Jednorazowo z symulatora mogą korzystać dwie osoby i w każdej chwili symulator dachowania może zostać zatrzymany. Zabawa trwa około 3 minut i zapewnia wiele emocji każdemu uczestnikowi. Dodatkowo, nad symulacją czuwa nasza obsługa która zadba o to, by uczestnicy prawidłowo zapięli pasy bezpieczeństwa.

Polecamy inne symulatory BHp