Symulator jazdy miejskiej do wynajęcia na imprezy firmowe, pikniki oraz festyny

Symulator jazdy miejskiej na wynajem jest urządzeniem, które wymaga od uczestników zabawy znajomości przepisów oraz umiejętności poruszania się w ruchu drogowym wraz z innymi jego uczestnikami. Podczas zabawy na symulatorze przede wszystkim zwracamy uwagę na przestrzeganie przepisów oraz stosowanie się do znaków drogowych. Ponadto, symulator jazdy miejskiej na wynajem wyposażony jest w wirtualne miasto, które posiada wiele skrzyżowań, rond, obwodnic i wiele więcej. Dodatkowo, podczas gry mogą zmienić się warunki atmosferyczne, z którymi codziennie mają do czynienia prawdziwi kierowcy. Nasz symulator idealnie odwzorowuje realne zachowania samochodu podczas jazdy. 

Symulator Bezpiecznej jazdy - symulatory na wynajem

Z symulatora mogą korzystać osoby posiadające prawo jazdy, jak i osoby chcące zmierzyć się z ruchem ulicznym na stanowisku kierowcy. Symulator bezpiecznej jazdy na wynajem został stworzony po to, aby doskonalić umiejętności obecnych oraz przyszłych kierowców. Oprócz symulatora do nauki jazdy posiadamy jeszcze symulator jazdy po mieście VR. Co więcej, nasza obsługa cały czas kontroluje przebieg szkolenia i udziela wszelkich instrukcji wszystkim uczestnikom zabawy.  

DANE TECHNICZNE
Symulator jazdy miejskiej: 

Przez 1 godz. skorzysta: 10 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 150 kg (nie niszczy parkietu)
Do transportu: szerokość 89 cm, długość 100 cm, wysokość 150 cm
Po rozłożeniu: szerokość 89 cm, długość 200 cm, wysokość 150 cm

Symulator ekojazdy do wynajęcia - zasady zabawy

Ruchomy symulator bezpiecznej jazdy daje również możliwość ekojazdy na wynajem. Dzięki niemu możesz poczuć jak jeździ się pojazdem, który wytwarza znacznie mniej szkodliwych substancji dla zdrowia człowieka i atmosfery. Zabawa na symulatorze jest niezwykle prosta i intuicyjna – tak jak w przypadku prawdziwego samochodu. Uczestnik siada za kierownicą wirtualnego samochodu i jedzie po wirtualnym mieście. Jego zadaniem jest przejechanie blisko 3 kilometrów w ruchu ulicznym bez punktów karnych, a w razie wykroczenia jest nimi karany. Uczestnik, który zdobędzie powyżej 21 punktów karnych kończy zabawę. System umożliwia przeprowadzenie konkursu na najbezpieczniejszego kierowcę na organizowanej imprezie.

Polecamy inne symulatory BHp