Symulator jazdy VR City do wynajęcia na imprezę, pikniki firmowe, targi, konferencje i szkolenia

Symulator jazdy VR City jest atrakcją przeznaczoną na wynajem. Od zainteresowanych gości symulator ten wymaga znajomości przepisów ruchu drogowego oraz tego, aby potrafili poruszać się w ruchu ulicznym wraz z innymi graczami. W trakcie symulacji VR nasi pracownicy zwracają szczególną uwagę na przestrzeganie przepisów i znaków drogowych. Symulator VR posiada szereg niespodziewanych sytuacji drogowych, rond i skrzyżowań. W dodatku kierującego mogą również w każdej chwili zaskoczyć gwałtowne anomalie pogodowe, ale i nie tylko. Miasteczko ruchu drogowego na wynajem zostało tak zaprojektowane, aby kierowca czuł się w nim tak, jakby prowadził prawdziwy samochód.

Symulator jazdy po mieście VR na wynajem

Urządzenie jest tak zbudowane, żeby mogły z niego skorzystać osoby z prawem jazdy, jak i bez. Symulator jazdy VR city na wynajem został opracowany z myślą doskonalenia swoich umiejętności na drodze. Nad zabawą nieustannie czuwa nasza obsługa, która w każdej chwili pomaga graczom w prawidłowej obsłudze urządzenia. Symulator VR cieszy się ogromnym zainteresowaniem i budzi wiele pozytywnych emocji podczas użytkowania atrakcji. Z myślą o imprezach i piknikach, które promują bezpieczeństwo, powstały inne atrakcje eventowe VR takie jak symulator gaszenia pożarów VR i symulator bezpiecznej jazdy na rowerze VR. Połączone ze sobą tworzą ciekawą ofertę, która urozmaici niejeden festyn i event.

 

DANE TECHNICZNE
Symulator jazdy VR City: 

Przez 1 godz. skorzysta: 10 osób
Pracujemy: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Ciężar symulatora: 150 kg (nie niszczy parkietu)
Do transportu: szerokość 90 cm, długość 90 cm, wysokość 150 cm
Po rozłożeniu: szerokość 90 cm, długość 180 cm, wysokość 150 cm

Jak wygląda zabawa na symulatorze VR na wynajem?

Uczestnik zasiada za kierownicą wirtualnego pojazdu i wyrusza w drogę po wirtualnym mieście. Jego zadaniem jest przejechać kilka kilometrów po mieście bez kolizji i łamania przepisów. Nad przebiegiem zabawy użytkownik ma do dyspozycji wykwalifikowanego instruktora. Nasze symulatory jazdy po mieście wywołują wiele radości, cieszą się wyjątkowo dużym zainteresowaniem i są jedną z największych atrakcji na Twojej imprezie.

Polecamy inne symulatory BHp